Smithsonian infolinia | Kontakt, telefon, numer, wsparcie klienta


Smithsonian infolinia


Kategoria: media

Kontakt Smithsonian z obsługą klienta. Skontaktuj się Smithsonian przez telefon. Telefoniczna infolinia Smithsonian. Kontakt Smithsonian dla użytkowników.

Smithsonian kontakt

Smithsonian Channel to płatny kanał telewizyjny który oferuje swoim użytkownikom treści naukowe oraz badawcze. Smithsonian kontakt w sprawach związanych z niepoprawnym działaniem kanału prowadzi telefonicznie poprzez infolinie, a także mailowo. Dodatkowo istnieje możliwość skontaktowania się z pracownikami BOK poprzez formularz. Możliwość ta jest szczególnie przydatna dla osób które nie posługują się językiem angielskim płynnie. Kontakt Smithsonian obsługiwany jest w centralnym biurze w Washingtonie w USA.

Adres:
Smithsonian Enterprises
600 Maryland Avenue, SW, Suite 6001
Washington, DC 20024

Infolinia Smithsonian

Jeśli potrzebujesz pomocy z kontem Smithsonian, zespół konsultantów jest dostępny przez telefon. Konsultanci będą w stanie pomóc w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących członkostwa lub informacji rozliczeniowych. Infolinia Smithsonian działa pod numerem 1 844 764 8488. Połączenia telefoniczne kierowane na numer infolinii Smithsonian obsługiwane są w wybranych godzinach, jednak dokładny czas w którym prowadzona jest telefoniczna obsług klienta nie został podany.

Smithsonian telefon: 1 844 764 8488

Liczba wyświetleń: 389