Sanepid infolinia | Kontakt, telefon, numer, adres, dane kontaktowe


Sanepid infolinia


Kategoria: urzędy

Sanepid infolinia 24h dostępna. Pomoc telefoniczna w sprawach sanitarno-epidemiologicznych. Infolinia kontaktowa sanepid. Główny Inspektor Sanitarny kontakt.

Główny Inspektorat Sanitarny kontakt

Infolinia kontaktowa Sanepidu dostępna jest pod numerem: +48 22 25 00 115. Sanepid infolinia 24h. Na infolinii kontaktowej Sanepid można uzyskać informacje dotyczące aktualnych zasad dotyczących kwarantanny. Całodobowa infolinia sanepidu.

Jaki jest numer do sanepidu? Infolinia Sanepid aktywna jest pod numerem +48 22 34 53 300. Konsultanci na infolinii pracują od poniedziałku do piątku w godzinach 8:15-16:15.

Numer telefonu do Sanepidu: +48 22 34 53 300

Sanepid kontakt — adres

ul. Targowa 65, 03-729 Warszawa

Sanepid infolinia kwarantanna

Kontakt z sanepidem można również uzyskać poprzez stacje sanitarno-epidemiologiczne. W całej Polsce w każdym województwie znajdują się lokalne stacje sanepidu. Warto wyszukać aktualnie dostępnych w okolicy stacji sanitarno-epidemiologicznych. Oczywiście numer do Sanepidu covid działa na terenie całej Polski. 

Infolinia Sanepid

Chcąc uzyskać informacji dotyczące aktualnych procedur postępowania lub odpowiedzi na pytania warto skorzystać z infolinii Sanepidu. Konsultanci na infolinii są w stanie odpowiedzieć na pytania oraz udzielić profesjonalnej pomocy.

Sanepid telefon: +48 22 25 00 115

Numer do Sanepidu kwarantanna

W przypadku pozytywnego testu na COVID Sanepid nakłada kwarantanne. Numer do sanepidu w sprawie kwarantanny może być obciążony ze względu na duże zainteresowanie tematem. Najczęściej jest to izolacja domowa, która ma na celu ograniczanie roznoszenia się wirusa. Dzwoniąc na numer do Sanepidu można uzyskać aktualne informacje na temat obowiązujących zasad sanitarnych. Infolinia telefoniczna sanepidu może udzielić również informacji do innych jednostek sanitarno-epidemiologicznych w Polsce np. numer telefonu do sanepidu Koszalin, numer telefonu do sanepidu w Toruniu czy numer do sanepidu Lublin.

Liczba wyświetleń: 7535