Rzecznik Praw Ubezpieczonych infolinia | Telefon, kontakt, numer, dane kontaktowe


Rzecznik Praw Ubezpieczonych infolinia


Kategoria: urzędy

Uzyskaj pomoc Rzecznika Praw Ubezpieczonych. Infolinia telefoniczna Rzecznika Praw Ubezpieczonych działa dla obywateli poszukujących pomocy w zakresie prawa ubezpieczeniowego.

Obecnie Rzecznik Praw Ubezpieczonych nazywany jest Rzecznikiem finansowym. Wszelkie informacje oraz dane kontaktowe można uzyskać na infolinii Rzecznika Finansowego. Warto pamiętać, że po zmianie nazwy niektóre dane mogły ulec zmianie, dlatego zaleca się uprzednią weryfikację.

Rzecznik Praw Ubezpieczonych kontakt

Rzecznik Praw Ubezpieczonych służy obywatelom i udziela porad prawnych w sferze prawa ubezpieczeniowego. Rzecznik Praw Ubezpieczonych to urząd powołany na podstawie rozporządzenia ustanowionego przez rząd. Kontakt z Rzecznikiem Praw Ubezpieczonych jest możliwy przez infolinię telefoniczną. Pomoc rzecznika można uzyskać, dzwoniąc na podany numer infolinii telefonicznej. Osoby preferujące kontakt online mogą skorzystać z poczty elektronicznej i tam skierować swoją sprawę.

E-mail: [email protected]

RPU adres biura

Al. Jerozolimskie 87, 02-001 Warszawa 

Telefon Rzecznika Praw Ubezpieczonych

Kontakt telefoniczny dla obywateli z Rzecznikiem Praw Ubezpieczonych jest możliwy pod numerem (22) 333 73 28. Podany telefon jest obsługiwany przez ekspertów udzielającym pomocy z obszaru ubezpieczeń gospodarczych. Numer jest dostępny w dni robocze od 8:00 do 16:00 oraz od 17:00 do 19:00.

W sprawach pozostałych (np. Funduszy emerytalnych) zaleca się kontakt pod numerem (22) 333 73 26 lub (22) 333 73 27. Pomoc telefoniczna dla dzwoniących na jeden z podanych numerów jest udzielana od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00-15:00.

Połączenie z infolinią Rzecznika Praw Ubezpieczonych jest płatne. Koszt całkowity jest zgodny z cennikiem ustalonym przez operatora.

Liczba wyświetleń: 3818