Rzecznik Praw Dziecka infolinia | Kontakt, telefon, adres, numer, dane kontaktowe


Rzecznik Praw Dziecka infolinia


Kategoria: urzędy

Zyskaj kontakt telefoniczny z Rzecznikiem Praw Dziecka dzięki infolinii telefonicznej. Skorzystaj z podanych na stronie infolinii danych kontaktowych Rzecznika Praw Dziecka.

Rzecznik Praw Dziecka kontakt

Osoby chcące skontaktować się z Rzecznikiem Praw Dziecka mają do wykorzystania wiele form kontaktu. Często wykorzystywaną formą kontaktu jest formularz kontaktowy. Aby wiadomość z formularza została poprawnie przesłana, należy uzupełnić dane kontaktowe oraz treść wiadomości. Istnieje możliwość dołączenia do wiadomości plików multimedialnych.

Kontakt jest dostępny także przez telefon oraz fax. Pracownicy obsługują połączenia telefoniczne w godzinach pracy biura.

Telefon: (22) 583 66 00 
Fax: (22) 583 66 96 

Biuro Rzecznika Praw Dziecka

Adres: ul. Chocimska 6, 00-791 Warszawa

Pod podanym adresem funkcjonuje Biuro Rzecznika Praw Dziecka. Realizowane są również osobiste wizyty interesantów pod podanym adresem biura. Warto jednak umówić się telefonicznie na spotkanie. Obsługa klientów w biurze jest prowadzona w dni robocze od 8:15 do 16:15.

Infolinia Rzecznika Praw Dziecka

Pomoc dla dzieci może być konieczna także poza godzinami pracy biura Rzecznika Praw Dziecka. Z tego powodu została uruchomiona całodobowa infolinia telefoniczna. Infolinia Rzecznika Praw Dziecka nazywana także Dziecięcym Telefonem Zaufania. Warto wiedzieć, że infolinia jest bezpłatna.

Telefon: 800 12 12 12

Liczba wyświetleń: 680