Infolinia RegioJet | telefon, adres, kontakt, numer, informacje dodatkowe


Infolinia RegioJet Przewozy


Kategoria: transport

Rozkład pociągów można sprawdzić, wybierając numer RegioJet. Infolinia RegioJet jest czynna w określonych godzinach. Nr Regiojet można zobaczyć w serwisie.

Numer telefonu do czeskiego przewoźnika RegioJet, można znaleźć w automatycznej wyszukiwarce infolinii. Infolinia RegioJet umożliwia uzyskanie potrzebnych informacji o bezpiecznym podróżowaniu. Przy każdej infolinii regiojet można również zerknąć na logo przewoźnika, które zawsze znajduje się po lewej stronie. Każdy numer do RegioJet zwiększa szanse na uzyskanie potrzebnych danych. Chcąc sprawdzić aktualny rozkład jazdy przewoźnika RegioJet, warto zadzwonić na podany numer regiojet lub napisać wiadomość e-mail do RegioJet.

Cennik biletów RegioJet | Informacje dla Podróżnych RegioJet | Pociągi RegioJet online

Infolinia RegioJet

Telefon: +42 0 222 222 221

E-mail: [email protected]

 

Kontakt z Regiojet - Rzeczy znalezione

Telefon (autobus): +42 05 39 000 322

Telefon: (pociąg): +42 0 727 878 893

E-mail: [email protected]

E-mail: [email protected]

 

Kontakt RegioJet w sprawie skarg i zażaleń

Telefon: +42 0 222 222 221

E-mail: [email protected]

 

Marketing i Reklama RegioJet

Telefon: +42 0 731 545 703

E-mail: [email protected]

Liczba wyświetleń: 714


Centrum Informacji Pasażera RegioJet

Punkt informacji pasażera jest miejscem, do którego zawsze warto się zgłaszać w razie potrzeby. Infolinia Regiojet jest rozbudowaną siatką numerów telefonów. W jednym miejscu można odszukać informacje o poszczególnych numerach telefonów Regiojet. Oprócz telefonów kontakt z regiojet jest możliwy również za pomocą skrzynki e-mail. Rzeczy znalezione można zgłaszać na podane w serwisie adresy e-mail. Punkty zgłoszeń rzeczy zgubionych są podzielona dla pasażerów korzystających pociągów oraz autobusów. Pod numer telefonu lub adres e-mail regiojet, można również zgłaszać własne skargi i zażalenia. Chcąc nawiązać współpracę odnośnie reklamy, należy się łączyć przez numer telefonu lub adres skrzynki odbiorczej. Dzwoniąc przez telefon regiojet, można sprawdzić, czy i jakie zniżki i taryfy są aktualnie obowiązujące. Przewoźnik udostępnił dokładnie rozpisane taryfy i zniżki dla wszystkich grup.