Rakuten TV infolinia | Kontakt, telefon, numer, pomoc techniczna


Rakuten TV infolinia


Kategoria: media

Infolinia telefoniczna Rakuten TV dla klientów. Uzyskaj wsparcie techniczne w przypadku problemów z usługą Rakuten TV. Kontakt Rakuten TV przez infolinie.

Rakuten TV kontakt

Rakuten TV jest jedną z platform streamingowych dostępnych nie tylko w Europie, ale i na całym świecie. Należy wiedzieć, że klienci korzystający z portalu, mogą liczyć na natychmiastową pomoc konsultantów telefonicznych. Obecnie Rakuten TV kontakt prowadzi wykorzystując wiele kanałów kontaktu. Poza infolinią Rakuten TV kontakt realizuje również poprzez pocztę elektroniczną.  Warto pamiętać, aby skierowane do Rakuten TV zapytanie zawierało podstawowe dane kontaktowe, a także informacje  dotyczące konta. Jeżeli wiadomość tyczy się błędu w usłudze, warto również dołączyć zdjęcie poglądowe.

E-mail: [email protected]

Zespół obsługujący klientów Rakuten TV, zachęca do zapoznania się z dostępnymi na stronie internetowej najczęściej zadawanymi pytaniami. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że odpowiedź już została zawarta w konkretnej sekcji.

Adres Rakuten TV Europa

Rakuten TV Europa, S.L.U.
C/ Dr. Trueta 127-133 08005 Barcelona (Spain)

Infolinia Rakuten TV

Obecnie telefoniczna infolinia Rakuten TV nie jest obsługiwana. Oczywiście nie oznacza to, że BOK przestało udzielać klientom potrzebnych porad i pomocy. Rakuten TV infolinia jest dostępna, w nie tradycyjnej formie. Zapytania można skierować do BOK poprzez formularz kontaktowy.

Nie jest planowane uruchomienie infolinii Rakuten TV w formie telefonicznej ze względu na kwestie organizacyjne. Istnieje jednak możliwość, że infolinia Rakuten TV zostanie uruchomiona.

Liczba wyświetleń: 435