Radio Olsztyn infolinia | Kontakt, telefon, e-mail, numer, adres


Radio Olsztyn infolinia


Kategoria: media

Skontaktuj się z radiem w Olsztynie. Dane kontaktowe Radio Olsztyn dostępne po wejściu na stronę. Sprawdź częstotliwość, na której nadaje Radio Olsztyn.

Kontakt Radio Olsztyn

Kontakt Radio Olsztyn dostępny jest na kilka sposobów. Pierwszym sposobem na uzyskanie kontakt Radio Olsztyn jest skorzystanie z dostępnej infolinii. Infolinia Radio Olsztyn dostępna jest pod kilkoma numerami telefonu, w zależności od tematu sprawy, w jakiej dzwonimy. Druga możliwość skontaktowania się jest poprzez wysłanie wiadomości na odpowiedni adres poczty elektronicznej. Istnieje kilka adresów e-mail. Kolejną możliwością jest kontakt poprzez formularz. Aby poprawnie wypełnić, należy podać imię, e-mail i wprowadzić treść wiadomości. Istnieje również możliwość, aby uzyskać kontakt Radio Olsztyn poprzez wysłanie SMS/MMS na odpowiedni numer telefonu. Ostatnim sposobem kontaktu jest skorzystanie z aplikacji mobilnej Radio Olsztyn.

Redakcja informacji: [email protected]
Redakcja w Elblągu: [email protected]
Redakcja w Ełku: [email protected]

Infolinia Radio Olsztyn

Kontakt Radio Olsztyn realizowany jest dzięki dostępnej infolinii. Infolinia Radio Olsztyn dostępna jest pod kilkoma numerami telefonu. Radio Olsztyn kontakt dostępny jest również poprzez wysłanie sms/mms.

Centrala: (89) 526-44-34
Reporter drużyny: (89) 526-59-00
Newsroom: (89) 651-08-48
Redakcja w Elblągu: (55) 236-69-75
Redakcja w Ełku: (87) 621 23 06

SMS/MMS: 608 585 800  

 

Liczba wyświetleń: 667