Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych PWPW | Kontakt adres telefon


Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych Kontakt


Kategoria: urzędy

Aktualne dane kontaktowe Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych. PWPW Infolinia. PWPW kontakt telefoniczny. Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych adres.

Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych jest spółką skarbu państwa. Do zadań PWPW należy produkcja dokumentów (np. paszport), kart komercyjnych oraz spersonalizowanych, druków i papierów zabezpieczonych. Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych organizuje również liczne szkolenia.

Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych kontakt

Kontakt z PWPW można uzyskać poprzez podany numer telefonu. Linia kontaktowa PWPW jest aktywna w godzinach pracy. Połączenia telefoniczne możliwe są od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00 oraz w soboty od 10:00 do 14:00.

Telefon: 22 235 20 00

Fax: 22 235 24 50
E-mail: [email protected]

Aby skontaktować się z PWPW, można również skorzystać z formularza kontaktowego dostępnego na stronie. Formularz umożliwia kontakt z każdym z działów pracujących w Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych.

PWPW adres

Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A.
ul. Sanguszki 1
00-222 Warszawa

PWPW karta kierowcy infolinia

Stan karty kierowcy oraz planowany termin jej wydania można sprawdzić, korzystając z infolinii serwisu InfoCar. Wytwórnia Papierów Wartościowych zajmuje się jedynie produkcją, serwis rozdziela karty i monitoruje proces ich tworzenia.

Liczba wyświetleń: 3987