Prokuratura infolinia | Kontakt, telefon, adres, dane kontaktowe


Prokuratura infolinia


Kategoria: urzędy

Bezpośredni kontakt z Prokuraturą Krajową możliwy pod adresem infolinii. Adres prokuratury w linku powyżej. Zaufany Prokurator w twojej okolicy.

Prokuratura infolinia

Prokuratura krajowa infolinia jest możliwa dzięki numerom (22) 12 51 594, (22) 12 51 333 oraz poczcie elektronicznej o adresie [email protected]. Telefoniczne informacje dotyczące skarg i wniosków można uzyskać pod numerem (22) 356-19-20.

Prokuratura Krajowa

Siedziba Prokuratury Krajowej znajduje się na ulicy Postępu 3 w Warszawie. Kontakt Prokuratury Krajowej można uzyskać za pomocą numeru, lub adresu e-mail podanego w infolinii.

Numer do prokuratury: (22) 356 19 20

Ministerstwo Sprawiedliwości

Siedziba Ministerstwa Sprawiedliwości znajduje się na Al. Ujazdowskie 11 w Warszawie. Aby skontaktować się z ministerstwem, należy użyć infolinii o numerze (22) 52 12 888 lub wysłać wiadomość na pocztę elektroniczną pod adres [email protected].

Prokuratura okręgowa lub generalna w twojej okolicy

W celu znalezienia prokuratury okręgowej lub generalnej w pobliżu miejsca zamieszkania należy wejść na stronę gov.pl oraz wpisać frazę "prokuratura" w zakładce "Urzędy, instytucje i placówki RP". Kolejnym sposobem jest możliwość wpisania Prokuratura Krajowa telefon, Prokuratura Okręgowa telefon, Prokuratura Generalna telefon w przeglądarce w celu uzyskania informacji o lokalnych siedzibach Prokuratury.

Liczba wyświetleń: 1549