Polskie Radio infolinia | Kontakt, telefon, dane kontaktowe, adres


Polskie Radio infolinia


Kategoria: media

Polskie Radio infolinia pod aktualnym numerem telefonu. Kontakt Polskie Radio za pomocą formularza i telefonu. Polskie Radio kontakt dla słuchaczy.

Polskie Radio kontakt

Wiele osób chciałoby kiedyś powiedzieć parę słów w radiu. Z tego powodu często wpisywanym hasłem przez słuchaczy jest Polskie Radio kontakt. Jest to dobry tok myślenia, aczkolwiek istnieje lepszy sposób. Aby skontaktować się z Polskie Radio infolinia, wystarczy wybrać numer 22 645 24 45 i dodzwonić się do działu obsługi klienta. Konsultanci udzielą wszystkich potrzebnych informacji i rozwiążą wszystkie napotkane problemy. Dla użytkowników stacjonarnych dobrym rozwiązaniem będzie odwiedzenie strony internetowej, na której znajdują się potrzebne informacje oraz formularz kontaktowy. Chcąc przykładowo skontaktować się z Polskie Radio jedynka, wystarczy w formularzu zaznaczyć odpowiednią zakładkę. Odpowiedzi od Polskie Radio będą wysyłane na skrzynkę pocztową wybranego w formularzu e-mailu.

Polskie Radio Online

Słuchanie Polskie Radio online jest możliwe za pomocą strony internetowej. Wchodząc na stronę, masz możliwość wybrania numeru stacji: Polskie Radio jedynka, Polskie Radio dwójka, Polskie Radio trójka, Polskie Radio czwórka. Dzieci również znajdą swój kącik, w którym są rozmaite artykuły, piosenki i wydarzenia.

Polskie Radio infolinia

Wielu słuchaczy chcąc skontaktować się ze spikerem, szukają numeru telefonu. Większość nie wie, że numer 22 645 24 45 służy również do tego. Wybierając ten numer, zostaniecie przekierowani do stacji, z którą chcecie się skontaktować, lub zamówić piosenkę.

 

 

Liczba wyświetleń: 2227