Polski Ład infolinia | Telefon, numer, kontakt z Centrum informacji Polski Ład


Polski Ład infolinia


Kategoria: urzędy

Rządowa infolinia telefoniczna Polski Ład. Zadzwoń pod podany numer i uzyskaj informacje dotyczące nowego systemu Polski Ład. Infolinia dla przedsiębiorców.

Infolinia Polski Ład

Czym jest Polski Ład i jak wpłynie na przedsiębiorców? Polski Ład jest programem społeczno-gospodarczym przewidującym zmianę systemu podatkowego. Okazuje się, że po przedstawieniu projektu programu Polski Ład wśród obywateli zrodziło się wiele pytań związanych z programem oraz rozliczaniem podatków od nowego roku. Według zapowiedzi polityka Nowego Polskiego Ładu ma zostać wprowadzona wraz z rozpoczęciem stycznia 2022.

Specjalna infolinia Polskiego Ładu ma zostać uruchomiona w najbliższym czasie. Wiadomo również że dzwoniąc na podany numer infolinii Polskiego Ładu, można uzyskać poradę podatkową związaną ze zmianami w przepisach podatkowych. Ministerstwo Rozwoju i Technologi planuje uruchomić telefoniczną infolinię podatkową Polski Ład. Przedsiębiorcy, dzwoniąc na podany numer, mogą zadać nurtujące pytania dotyczące nowego systemu podatkowego Polski Ład.

Numer Infolinii Polski Ład: 

Polski Ład Infolinia — telefon

Gdy numer infolinii Polskiego Ładu zostanie udostępniony, a sama infolinia uruchomiona i oddana do użytku dla obywateli na stronie numer zostanie zaktualizowany. Obecnie nie jest on nikomu znany. Wspomniano również o innej formie infolinii, jaką jest live chat. Kontakt według zapowiedzi ma być realizowany całodobowo.

Infolinia Polski Ład działa pod numerem 22 765 64 64. Połączenia są odbierane przez konsultantów telefonicznych, którzy odpowiadają na pytania związane z reformą systemu podatkowego tzw. Polski Ład. Telefoniczna infolinia Polskiego Ładu działa od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.

Telefon: 22 765 64 64

Liczba wyświetleń: 2057