Infolinia Polsat Box | Telefon, kontakt, numer, dane kontaktowe, adres


Infolinia Polsat Box


Kategoria: media

Uzyskaj dostęp do infolinii Polsat Box. Pomoc telefoniczna konsultanta centrum obsługi klienta dostępna na infolinii Polsat Box. Kontakt z Polsat Box dla klientów oraz zainteresowanych.

Polsat box to nowa platforma na rynku zastępująca dawny Cyfrowy Polsat. Polsat Box oferuje użytkownikom swobodę wyboru treści i sposoby dostępu do nich. Cyfrowy Polsat oraz Ipla łączą się w jedną platformę Polsat box.

Centrum Obsługi Klienta Polsat Box

Warto wiedzieć, że numer telefonu do Polsat Box jest jedną z najczęściej wykorzystywanych metod kontaktu. Oczywiście wybierając numer do Polsat Box należy mieć na uwadze z jakiego urządzenia połączenie jest kierowane.

Telefon stacjonarny: 801 08 08 08
Telefon komórkowy: 
222 127 222 oraz 699 002 222

Na stronie Polsat Box dostępna jest możliwość pozostawienia numeru kontaktowego. Konsultanci telefoniczni Centrum obsługi klienta odpowiadają na wszystkie pytania zadawane na infolinii kontaktowej.

E-mail: [email protected]

Centralny Punkt Obsługi Klienta

Adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa

Co Polsat Box oznacza dla klientów Cyfrowego Polsatu?

Do usług oferowanych przez Polsat Box możemy zaliczyć telewizje mobilną, satelitarną i przez internet. Firma oferuje również usługi internetowe i telefoniczne. Dla obecnych klientów Cyfrowego Polsatu nie zmienia się cena abonamentu miesięcznego. Polsat Box oferuje więcej dla swoich usługobiorców.

Liczba wyświetleń: 10479