Infolinia POLREGIO | Telefon, adres, numer, kontakt, wsparcie


Infolinia POLREGIO Przewozy regionalne


Kategoria: transport

Chcąc nawiązać kontakt z polregio, należy odwiedzić platformę z numerami. Infolinia POLREGIO to sprawdzone miejsce na uzyskanie informacji.

Nawiązanie połączenia przez telefon polregio, spowoduje uzyskanie wyłączenie aktualnych informacji na temat rozkładu jazdy. Wszystkie infolinie PolRegio są dokładnie opisane, dzięki czemu każdy pasażer może bez problemu szybko znaleźć interesujące go dane. Infolinia POlREGIO jest chętnie wybieranym miejscem kontaktu przez wielu pasażerów, w celu uzyskania bieżących aktualności. PKP Regio to wiele możliwości w jednym miejscu.

Informacja PolRegio | Linie POLREGIO | Telefony PolRegio | Polregio Pociągi | Ceny biletów Polregio | Polregio bilety

Call Center PKP Regio

Polregio Sp. z o.o.

Telefon: 783 828 700
Telefon:783 828 702
Fax:22 474 40 39 (kancelaria)
E-mail:[email protected]

Infolinia i informacja Polregio

Telefon: 703 20 20 20
E-mail: [email protected]

Infolinia Polregio dla osób niepełnosprawnych: 

Telefon: 800 022 222 (z telefonów stacjonarnych)
Telefon: 22 47 32 354 (z telefonów komórkowych)

Infolinia POLREGIO jest czynna codziennie w godzinach 7:00 – 23:00

Liczba wyświetleń: 10507


Jak kupić bilet PolRegio

Wszystkie informacje na temat kupna biletu pkp regio oraz ich zwrotów

Aby kupić bilet polregio, wystarczy odwiedzić serwis internetowy przewoźnika i wybrać właściwą zakładkę. Aby zapłacić za bilet Polregio, należy mieć wówczas internetowe konto bankowe lub możliwość płacenia przez telefon. W Polregio bilet można kupić również bezpośrednio w kasie, a płatność może zostać dokonana gotówka lub kartą. 

Polregio Przewozy Regionalne Bilety

Polregio zakup biletu | Polregio zwrot biletu | Polregio bilet miesięczny 

Przewoźnik prowadzi sprzedaż biletów przez internet, co ułatwia wielu pasażerom łatwiejszy dostęp na moje bilety pkp regio. PKP Polregio dzięki wprowadzonej usłudze możliwości zakupu biletu na linie, usprawnił cały proces podróży. Na wszystkich liniach polregio można bez problemu dokonać zwrotu biletu. Wszystkie szczegóły dotyczące całego procesu dokonania zwrotu biletu polregio można sprawdzić, odwiedzając oficjalną platformę przewoźnika. W Polregio istnieje wiele możliwości podróżowania. Najlepszą opcją na podróżowanie dla wielu uczniów i studentów jest możliwość zakupienie biletu miesięcznego na wybranej trasie w polregio. PKP bilety regio są zawsze możliwe do kupienia w konkurencyjnych cenach. Wszystkie ceny biletów pkp przewozy regionalne znajdują się w oddzielnej zakładce, która jest na bieżąco aktualizowana. Usługa polregio kup bilet pozwala każdej osobie kupić bilet na wybrany pociąg, ale również dokładnie sprawdzić gdzie aktualnie znajduje się pociąg. Wszystkie bilety polregio są dostępne na stronie przewoźnika online. Bilety Polregio można kupić na wiele sposobów.