Infolinia policji drogowej | Kontakt, telefon, numer, adres


Infolinia policji drogowej


Kategoria: urzędy

Kontakt z wydziałem policji drogowej udostępniono na stronie infolinii. Warto skorzystać z podanych danych kontaktowych. Infolinia telefon (47) 72 120 40

Komenda Główna Policji Wydział Ruchu Drogowego kontakt

Policja drogowa dba, aby ruch na drogach był sprawny i bezpieczny. Do zadań policji drogowej obserwacja sytuacji na drogach, wyciąganie wniosków ze zdarzających się wypadków. Chcąc skontaktować się z Policją Drogową, można skorzystać z podanych danych kontaktowych.

Kancelaria Policji Drogowej obsługuje telefon oraz pocztę elektroniczną. Kontakt przez telefon pod numerem (47) 72 130 27. Wiadomości można skierować na adres [email protected].

Numer do policji: (47) 72 130 27

W policji drogowej funkcjonuje zespół ogólny, który również posiada infolinię telefoniczną. Wszelkie pytania zaleca się kierować do zespołu ogólnego, który służy również jako numer infolinii policji drogowej.

Infolinia Policji Drogowej: (47) 72 120 40

Zespół Ogólny PD odpowiada również na wiadomości mailowe przesyłane na adres [email protected]. Warto pamiętać, że infolinia policji drogowej nie jest całodobowa. kontakt możliwy jest wyłącznie w wybranych godzinach.

Liczba wyświetleń: 10268