Infolinia PKP SKM | Numer, telefon, kontakt, adres, informacje dodatkowe


Infolinia PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście


Kategoria: transport

Chcąc sprawdzić aktualne pociągi, warto sprawdzić aktualny numer do pkp skm. Infolinia PKP szybka kolej miejska w trójmieście udziela informacji o rozkładzie.

Nawiązanie kontaktu przez telefon PKP SKM, jest możliwe na wiele sposobów. Najchętniej wybierana forma kontaktu z infolinią Szybkiej kolei Miejskie w Trójmieście to oczywiście kontakt telefoniczny. Infolinia PKP szybka kolej miejska trójmiasto to centrum informacji dla pasażera. Łącząc się z numerem PKP SKM Trójmiasto, można nie tylko uzyskać informacje o aktualnych opóźnieniach trójmiejskich kolejki miejskich, ale zobaczyć, o której godzinie nadjedzie kolejny pociąg. Platforma  z numerami w jednym miejscu, pozwala w szybki sposób uzyskać aktualny numer do pkp SKM Trójmiasto w kilka sekund.

Dla Pasażera PKP SKM Trójmiasto | Rozkład pociągów PKP SKM w Trójmieście | Ceny biletów PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście

Centrum Obsługi Pasażera PKP SKM Trójmiasto

PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście Sp. z o.o.

E-mail: [email protected]

Infolinia i informacja

Telefon: 58 721 21 70

Opłata za minutę połączenia zgodna jest ze stawką operatora.

Skargi i reklamacje PKP SKM Trójmiasto

Telefon: 58 721 27 78

Kontakt z infolinią PKP SKM w Trójmieście jest możliwy w godzinach 08:00 - 14:00 od poniedziałku do piatku

 

Liczba wyświetleń: 1270


PKP SKM Trójmiasto

PKP Szybka kolej miejska w Trójmieście posiada wiele numerów telefonów do różnych działów. Każdy z telefonów do pkp skm posiada opis, dzięki któremu znalezienie właściwej informacji jest ułatwione. Infolinia PKP SKM Trójmiasto posiada infolinie do takich działów jak informacja ksm, reklamacje skm, windykacja skm, punkt rzeczy znalezionych skm, sok pkp skm, inspektor ochrony danych, sekretariat skm czy kontakt dla mediów skm. Każdy wydział posiada inny numer telefonu. Numer na infolinię PKP SKM, umożliwia zapoznać się z wieloma ofertami. Oferta, której szczegóły można poznać, wykonując połączenie telefoniczne, można poznać szczegóły dotyczące poszczególnych biletów. Oferta sprzedaży biletów SKM jest rozbudowana. Dzwoniąc na podany na stronie numer telefonu, można kupić bilet trzydobowy, bilet dobowy strefowy, bilet trójmiejski, bilet grupowy, przejazdy grupowe wspólne, wspólny czy bilet miesięczny tandemowy. Aplikacja na telefon, pozwala mieć nieograniczony dostęp do wszystkich biletów przy sobie. Dzięki aplikacji zainstalowanej w telefonie można również odbierać wszelkie komunikaty, nadawane przez dyspozytorów pkp skm. Komunikaty widniejące na ekranie telefonu, pozwalają dostarczyć informacji o planowanym rozkładzie jazdy pociągów pkp skm, uzyskać informacje o cenach biletów czy dodawać ulubione trasy. Fenomen aplikacji SKM KomPas na telefon, polega dodatkowo, dzięki podglądowi na planowany przejazd nawet w trybie offline w okresie trzech tygodni. Drugą funkcją, wyróżniając aplikację na telefon kompas skm, jest możliwość korzystania z niej w jednym z trzech języków. Informacja dla podróżnych pozwala mieć stały dostęp do aktualnych wydarzeń. Punkt informacji SKM, jest miejscem, w którym można poznać szdzczegoly jak i gdzie można kupić bilet skm, jak zgłosić skargę, reklamację lub zadać pytanie. Bilety, jakie można nabyć w punkcie sprzedaży SKM to Koleo, bilkom czy mzkzg.