ORLEN infolinia | Telefon, e-mail, numer, kontakt, informacje dodatkowe


Orlen infolinia


Kategoria: stacje paliw

Kontakt telefoniczny Infolinii PKN Orlen. Jak złożyć skargę Orlen? Infolinia Orlen 24h dla klientów. Dzwoniąc pod podany numer Orlen, uzyskasz wszystkie potrzebne informacje od konsultanta telefonicznego.

Infolinia PKN ORLEN

Infolinia Orlen jest dostępna dla klientów 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Na infolinii można uzyskać informacje na temat produktów i usług oferowanych przez firmę Orlen, a także złożyć zamówienia czy zgłosić reklamacje. Dodatkowo, na infolinii można uzyskać pomoc w kwestiach technicznych, takich jak obsługa kart paliwowych czy terminali płatniczych. Wszystkie połączenia na infolinię są monitorowane i rejestrowane w celach bezpieczeństwa oraz w celu poprawy jakości obsługi klienta. Infolinia Orlen jest ważnym narzędziem wsparcia dla klientów i umożliwia im szybkie i skuteczne rozwiązywanie wszelkich problemów i pytań związanych z usługami firmy Orlen.

Orlen infolinia działa pod dwoma numerami kontaktowymi. Petent musi zdecydować, który jest dla niego odpowiedni, patrząc w kategorii, z jakiego urządzenia sie kontaktuje. Dzwoniąc na numer infolinii Orlen z telefonu komórkowego, należy posłużyć się numerem 502 167 536. W przypadku gdy klient chce skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Orlen z telefonu stacjonarnego, powinien wykorzystać numer 801 167 536. Obsługiwana przez PKN Orlen infolinia udostępnia wszelkie potrzebne informacje całodobowo. Godziny działania infolinii Orlen są szerokie, można mieć pewność, że konsultanci telefoniczni dokładają wszelkich starań, aby obsłużyć jak największą ilość dzwoniących w krótkim czasie, jednocześnie nie zmniejszając jakości oferowanych usług.

Orlen infolinia numer: 801 167 536 lub 502 167 536

Orlen Infolinia 24h – Wielu z klientów może być ciekawych, czy infolinia PKN Orlen jest dostępna przez całą dobę? Ku uciesze wielu można potwierdzić, że tak, obsługa telefoniczna w ramach Infolinii Orlen działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. To oznacza, że bez względu na godzinę, w jakiej występuje potrzeba pomocy czy informacji, zawsze można skorzystać z usług Infolinii Orlen. Call Center Orlen obsługuje zapytania i potrzeby klientów przez całą dobę, zapewniając pełną dostępność i wsparcie, kiedy występuje potrzeba.

Orlen infolinia faktury

Kontakt z firmą Orlen w sprawie faktur można nawiązać za pomocą kilku wygodnych opcji. Dla klientów korzystających z telefonu stacjonarnego dostępna jest infolinia pod numerem 801 167 536, który można również wpisać jako 801 1 ORLEN dla ułatwienia. Petenci, którzy preferują kontakt z telefonu komórkowego, powinni skorzystać z numeru 502 167 536, który jest również dostępny pod aliasem 502 1 ORLEN.

Dodatkowo, chcąc uzyskać duplikat faktury, istnieje możliwość skorzystania z formularza kontaktowego dostępnego na stronie internetowej BOK Orlen. Wystarczy wypełnić ten formularz, a odpowiedni dział firmy wyśle wiadomość zwrotną, aby rozwiązać zapytania i potrzeby związane z fakturami. Orlen zapewnia różnorodne opcje kontaktu, aby sprostać potrzebom klientów i zapewnić wygodne rozwiązania w kwestii obsługi faktur. Orlen kontakt faktury – klienci mogą skorzystać z formularza online lub telefonicznej infolinii.

Orlen kontakt centrala

Obecnie głównym kanałem kontaktu wspieranym przez Orlen jest infolinia. Trzeba mieć jednak na uwadze, że nie jest to jedyny sposób na uzyskanie kontaktu z PKN Orlen. Orlen kontakt umożliwia również poprzez pocztę elektroniczną. Wiadomości można kierować na adres [email protected]. Realizowany przez PKN Orlen kontakt mailowy umożliwia klientom dołączenie do wiadomości potrzebnych screenów czy innych plików w zależności od potrzeb. Mimo że dla Orlen kontakt mailowy jest równie istotny co telefoniczna rozmowa z klientami, trzeba mieć na uwadze, że czas uzyskania odpowiedzi może być nieco dłuższy.

Sekretariat Orlen kontakt:

Telefon: (24) 256 00 00
Telefon: (24) 365 00 00
Fax: (24) 367 70 00
E-Mail: [email protected]

Kontakt dla prasy:

Telefon: (22) 77 80 978
Telefon: (22) 77 80 091
Telefon: (24) 25 66 892
Telefon: (24) 25 67 171
E-mail: [email protected]

Adres biura Warszawa:

Budynek SENATOR
ul. Bielańska 12, 00-085 Warszawa
Telefon: +48 22 778 00 00

Adres biura Płock:

ul. Chemików 7, 09-411 Płock

Liczba wyświetleń: 8233