MOL Polska infolinia | Zadzwoń teraz do biura obsługi klienta


MOL Polska infolinia


Kategoria: stacje paliw

MOL stacje paliw kontakt dla klientów. Telefoniczna infolinia MOL Polska – Contact Center. Skontaktuj się z obsługą klienta MOL stacja paliw.

Nie każdy wie, że stacje paliw MOL powstały w wyniku działań rebrandingowych prowadzonych w placówkach Lotos. Poza telefoniczną infolinią, MOL Polska infolinia umożliwia również za pośrednictwem poczty elektronicznej. Klienci mogą wysyłać wiadomości na adres e-mail: [email protected]. Jest to dogodna opcja dla tych, którzy preferują komunikację pisemną lub chcą przekazać bardziej szczegółowe informacje. W przypadku, gdy klientom wygodniej jest wysłać tradycyjną wiadomość pocztową, istnieje także możliwość kontaktu poprzez wysłanie korespondencji na adres siedziby firmy. Adres: ul. Elbląska 135, 80-718 Gdańsk. Dzięki różnorodnym kanałom komunikacji, takim jak telefoniczna infolinia, e-mail oraz tradycyjna poczta, MOL Polska infolinia zapewnia klientom elastyczność w wyborze preferowanego sposobu kontaktu. Ta wielokanałowa strategia komunikacyjna ma na celu maksymalne ułatwienie klientom składania zapytań, zgłaszania uwag, zamawiania towarów czy rozwiązywania innych spraw związanych z obsługą klienta.

MOL telefon: 801 345 678 oraz 58 326 43 00

MOL Polska numer telefonu

Infolinia MOL Polska jest dostępna zarówno dla klientów korzystających z telefonów stacjonarnych, jak i komórkowych. Klienci korzystający z telefonów stacjonarnych mogą skontaktować się z MOL za pośrednictwem numeru 801 345 678. Natomiast dla klientów korzystających z telefonów komórkowych udostępniony został numer 58 326 43 00. Warto zaznaczyć, że infolinia MOL Polska jest czynna od poniedziałku do piątku. Czas jej działania rozpoczyna się o godzinie 7:00 rano i trwa do godziny 18:00 wieczorem. Dzięki temu przedłużonemu okresowi obsługi połączeń, MOL stara się zapewnić jak największą dostępność i wygodę klientom, umożliwiając kontakt w dogodnych godzinach pracy. MOL Polska jest integralną częścią MOL Group, która kontynuuje rozwój i inwestycje w sektorze paliwowym, dążąc do zapewnienia wysokiej jakości usług i produktów dla swoich klientów.

Liczba wyświetleń: 1239