Peacock infolinia | Kontakt, telefon, numer, adres, dane kontaktowe


Peacock infolinia


Kategoria: media

Peacock kontakt z Biurem Obsługi Klienta. Skontaktuj się bezpośrednio z pomocą techniczną Peacock. Infolinia Peacock dostępna od 9:00 do 1:00.

Peacock to kolejna dostępna na rynku platforma streamingowa. Usługa jest aktualnie dostępna jedynie w USA. Mimo to posiada wielu użytkowników z całego świata którzy korzystają z niej poprzez VPN. Z tego względu warto znać dane kontaktowe Peacock w celu uzyskania szybkiego wsparcia klienta.

Peacock kontakt

Użytkownicy platformy Peacock mogą doświadczać problemów technicznych. Biorąc pod uwagę konsultantów zlokalizowanych w USA, warto znać sposoby na szybkie uzyskanie pomocy. Aktualnie Peacock kontakt z użytkownikami realizuje online oraz poprzez specjalną infolinię. Należy wiedzieć, że problemy z odtwarzaniem Peacock można zgłaszać poprzez formularz kontaktowy. Wybierając kategorie problemu można uzyskać kontakt z Peacock. Oczywiście taki sposób zarezerwowany jest jedynie dla użytkowników zalogowanych.

Infolinia Peacock

Aktualnie infolinia Peacock nie jest realizowana w formie telefonicznej. Jednak aby ułatwić użytkownikom uzyskanie pomocy, Peacock infolinia działa jako czat online. Konsultanci obsługują wszystkie zapytania od 9:00 do 1:00 (ET). Jako iż stacjonarne biuro znajduje się z w USA, trzeba liczyć się z dostępnością konsultantów jedynie w godzinach pracy zgodnie z obowiązującą w STanach zjednoczonych strefą czasową.

Telefoniczna obsługa Kliena Peacock nie jest aktualnie realizowana przez konsultantów BOK. 

Liczba wyświetleń: 220