Państwo w Państwie infolinia | Kontakt, telefon, adres, dane kontaktowe


Państwo w Państwie infolinia


Kategoria: media

Infolinia Państwo w Państwie. Zgłoś swój udział, aby nagłośnić sprawę w programie Państwo w Państwie. Aktualne dane kontaktowe, telefon, e-mail.

Państwo w Państwie kontakt

Państwo w Państwie to program publicystyczny stancji Polsat nadawany nieprzerwanie od 9 października 2011 roku na antenie Polsat i Polsat News co niedziele o godzinie 19:30 prowadzony przez dziennikarza Przemysława Talkowskiego. Nagłaśnia sprawy, które leżą w dobrze ogółu publicznego, gdy zostaje naruszone prawo przez urzędników lub błędów w wymiarze sprawiedliwości. Odcinki programu można znaleźć na stronie internetowej programu.

Kontakt z programem można uzyskać poprzez wypełnienie formularza na stronie internetowej, przez telefoniczne zgłoszenie lub przez wysłanie listu pod adres Telewizji Polsat.

Państwo w Państwie adres

Korespondencje listowe należy wysyłać do siedziby Telewizji Polsat z dopiskiem "Państwo w Państwie".

Adres: ul. Ostrobramska 77, 04-175 Warszawa 

Państwo w Państwie infolinia

Infolinia Telewizji Polsat dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-23:55 oraz w soboty i niedziele od 10:00-20:00.

Telefon: (22) 514 41 36
E-mail: [email protected]

Państwo w Państwie formularz

Aby dostać się do programu Państwo w Państwie, można również wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie programu. Należy podać swoje imie i nazwisko, e-mail, numer telefonu oraz zaakceptować regulamin, opisać czego dotyczy problem i załączyć dokumenty.

Liczba wyświetleń: 4593