OVH Infolinia | Kontakt, numer, telefon, adres, dane kontaktowe


OVH Infolinia


Kategoria: technologia

Telefon kontaktowy Biura Obsługi Klienta OVH. Pomoc telefoniczna konsultantów OVHcloud. Numer OVH dostępny na stronie infolinii. OVH kontakt w sprawie problemów z usługą

OVH Infolinia

Infolinia OVH realizowana jest na wiele sposobów. Najczęściej wykorzystywanym jest numer kontaktowy Biura Obsługi Klienta.

OVH Telefon: 71 750 02 00

Godziny pracy BOK OVH

Infolinia OVH w języku polskim jest obsługiwana od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00. Poza godzinami pracy Polskiego Działu Obsługi Klient infolinia kontaktowa OVH prowadzona jest w języku angielskim. Koszt połączenia z OVH infolinia jest zgodny z taryfa operatora.

Numer telefonu OVH służy jako ogólny numer infolinii. Pod podanym numerem kontaktowym możliwa jest do uzyskania pomoc w realizacji zamówienia na stronie OVH. Pytania dotyczące spraw technicznym również należy kierować pod podany numer kontaktowy OVH. Problemy techniczne i usterki mogą zostać rozwiązane przez konsultantów infolinii OVH bezpłatnie, jeżeli problem okazał się spowodowany przez OVH. W przeciwnym przypadku diagnoza problemu zostanie wyceniona na 80 zł netto.

 

Liczba wyświetleń: 2961