Ortores infolinia | Kontakt, numer, telefon, adres, dane kontaktowe


Ortores infolinia


Kategoria: zdrowie i uroda

Skontaktuj się z Ortores dzięki danym dostępnym na stronie. Kontakt Ortores dzięki infolinii. Uzyskaj połączenie z infolinia Ortores. Informacje o Ortores.

Kontakt Ortores

Ortores jest producentem materacy, poduszek, kołnierzy, wałków rehabilitacyjnych, klinów, temblaków i krążków przeciwodleżynowych. Ortores zajmuje się zaopatrywaniem w wyroby medyczne klientów indywidualnych oraz placówki medyczne. Do uzyskania kontakt Ortores istnieje kilka możliwości. Jedną z nich jest skorzystanie z infolinii. Drugą opcją na uzyskanie kontakt Ortores jest skorzystanie z poczty elektronicznej. Aby uzyskać kontakt Ortores poprzez pocztę elektroniczną, należy wysłać wiadomość na [email protected]. Warto wspomnieć, że skorzystanie z kontakt Ortores poprzez pocztę elektroniczną nie jest najszybszą z dostępnych metod na uzyskanie kontakt Ortores.

Ortores E-mail: [email protected]
Ortores Adres: ul. Zenitowa 5a, 35-301 Rzeszów

Infolinia Ortores

Kontakt Ortores możliwy jest dzięki infolinii. Do skontaktowania się z infolinia Ortores należy wybrać odpowiedni numer telefonu, a następnie wykonać połączenie telefoniczne. Numer, na jaki należy zadzwonić, aby skontaktować się z infolinia Ortores to 17 850 09 77. Warto wspomnieć, że jest to jedna z najszybszych dostępnych metod na uzyskanie kontakt Ortores. Godziny pracy infolinia Ortores nie są podane, więc należy doinformować się drogą mailową w celu wyszukania informacji na temat możliwości wykonania połączenia telefonicznego. 

Ortores telefon: 17 850 09 77

Liczba wyświetleń: 544