Neobus infolinia | Kontakt, numer, adres, telefon, dane kontaktowe


Neobus infolinia


Kategoria: transport

Kontakt Neobus dostępny dla klientów. Telefoniczna obsługa klienta na infolinii Neobus. Procedura zwrotu biletów Neobus, aktualności dotyczące rozkładów. Zniżki Neobus dostępne dla pasażerów.

NEOBUS — polski przewoźnik autobusowy

NEOBUS to polska firma, która zapoczątkowała swoją działalność w Niebylcu jako firma handlowa. Później przekształciła swoją działalność i zaczęła zajmować się branżą transportową. Aktualnie jest jedną z popularniejszych na terenie Polski. Zniżki Neobus oferuje swoim klientom. Najbardziej wyczekiwane przez pasażerów to Neobus bilety za 1 zł. Aby być na bieżąco, firma zachęca do obserwowania strony internetowej.

NEOBUS infolinia

Telefon: +48 703 280 900

Cena za połączenie z infolinią NEOBUS wynosi 1,29 zł/minute.

Infolinia Neobus działa całodobowo dla pasażerów. Należy pamiętać, aby odblokować u swojego operatora możliwość dzwonienia na numery zaczynające się na 703...

Kontakt z Neobus jest bardzo szybki, konsultanci telefoniczni obsługują infolinię, aby zagwarantować wysoką jakość usług dla korzystających z przejazdów Neobus. 

Administracja NEOBUS

Telefon: +48 17 277 33 78

Opłata za minute połączenia wynosi 1,29 zł. Biuro administracji pracuje na infolinii Neobus od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-15:00.

Zwrot biletów NEOBUS

Zwrot biletów zakupionych przez internet jest prosty i przystępny dla klientów. Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy dostępny na stronie NEOBUS. Należy pamiętać, aby zwrot został wysłany przed rozpoczęciem się przejazdu. Zwroty Neobus realizuje również drogą telefoniczną pod jednym z podanych numerów telefonu NEOBUS. Dodatkowo zwroty, reklamacje i skargi można składać drogą listowną pod adresem: NEOBUS POLSKA Paweł Czurczak, Marcin Czurczak Spółka Jawna, Niebylec 163, 38-114 Niebylec.

Skargi i reklamacje rozwiązywane są na bieżąco, przewoźnik NEOBUS gwarantuje, że czas rozwiązywania sprawy będzie nie dłuższy niż 30 dni.

Neobus e-mail

E-mail: [email protected] 

Po wypełnieniu formularza kontaktowego, konsultanci biura obsługi klienta rozpatrują zwroty oraz odpowiadają pisemnie na maile. Możliwy jest również bezpośredni kontakt z biurem NEOBUS pod adresem poczty elektronicznej.

NEOBUS bilety

Istnieje wiele możliwości zakupu biletu autobusowego NEOBUS

NEOBUS bilet u kierowcy

W przypadku każdego przejazd istnieje możliwość zakupienia biletu bezpośrednio przed podróżą u kierowcy. W takim przypadku telefon pełni formę biletu. Zaleca się zachować paragon w razie kontroli.

NEOBUS kup bilet

Bilety na przejazdy można zakupić także przez internet, jest to bardzo popularna i często wykorzystywana przez użytkowników opcja. Dodatkowo bilety zakupione wcześniej przez internet są tańsze od tych kupowanych u kierowcy.

Liczba wyświetleń: 11907