Mój Prąd infolinia | Kontakt, telefon, numer, adres, dane kontaktowe


Mój Prąd infolinia


Kategoria: urzędy

Infolinia kontaktowa programu Mój Prąd dostępna telefonicznie ☎. Mój Prąd kontakt dla zainteresowanych dotacją. Mój Prąd infolinia dla wnioskodawców 22 45 95 990

Mój Prąd kontakt

Program Mój Prąd jest skierowany do mieszkańców Polski, zainteresowanych dofinansowaniem na montaż instalacji fotowoltaicznej. Dotacja Mój Prąd przeznaczona jest jedynie dla osób fizycznych, nie mogą skorzystać z niej przedsiębiorcy oraz firmy.

Mój Prąd kontakt dla interesantów realizowany jest telefonicznie oraz z wykorzystaniem poczty elektronicznej. Aby skontaktować się z obsługą klienta programu Mój Prąd, należy wysłać wiadomość z zapytaniem na adres [email protected]. Warto wiedzieć, że stworzona została strona internetowa programu Mój Prąd, na której można odnaleźć wyczerpujące odpowiedzi na najczęściej zadawane przez wnioskodawców pytania. Po przeglądnięciu tej sekcji kontakt Mój Prąd może nie być konieczny.

E-mail: [email protected] 

NFOŚiGW kontakt mój prąd

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej obsługuje wnioski składane przez interesantów. Dodatkowe pytania można kierować także bezpośrednio do urzędu.

E-mail: [email protected] 

Mój Prąd infolinia

Telefoniczna infolinia Mój Prąd jest dostępna dla zainteresowanych. Dzwoniąc pod numer 22 45 95 990 (prefiks 2), można uzyskać pomoc telefoniczną konsultantów. Mój Prąd infolinia jest obsługiwana w dni robocze od 7:30 do 15:00. 

Mój Prąd telefon: 22 45 95 990

Liczba wyświetleń: 10590