Lifetime Movie Club infolinia | Kontakt, telefon, e-mail, wsparcie


Lifetime Movie Club infolinia


Kategoria: media

Skontaktuj się z obsługą klienta Lifetime Movie Club przez telefon. Lifetime Movie Club infolinia telefoniczna. Kontakt Lifetime Movie Club online i telefonicznie.

Lifetime Movie Club kontakt

Lifetime Movie Club usługa wideo w której użytkownik może wykupić subskrypcje. Pozwala ona na uzyskanie dostępu do klasycznego zestawu filmów Lifetime Movies oraz dodatkowych treści w niskiej cenie. Platforma streamingowa Lifetime Movie Club działa na wielu urządzeniach, a koszt usługi jest zależny od czasu działania subskrypcji. Istnieje możliwość zakupu wersji rocznej lub miesięcznej.

Jak skontaktować się z obsługą klienta? Lifetime Movie Club kontakt obsługuje zarówno telefonicznie poprzez infolinie jak i mailowo. Jedną z najczęściej wybieranych przez klientów form kontaktu z Lifetime Movie Club jest formularz kontaktowy. 

Dodatkowo kontakt z Lifetime Movie Club możliwy jest bezpośrednio poprzez pocztę elektroniczną bez konieczności korzystania z formularza. Wszystkie wiadomości do obsługi klienta Lifetime Movie Club należy przesyłać na podany poniżej adres.

E-mail: [email protected]

Infolinia Lifetime Movie Club

Poza wyżej wymienionymi formami kontaktu Lifetime Movie Club obsługuje również infolinie. Należy wiedzieć, że jest ona obsługiwana przez właściciela Lifetime Movie Club – Television Networks. Telefoniczna infolinia Lifetime Movie Club działa w godzinach pracy stacjonarnego biura w Nowym Yorku w USA.

Lifetime Movie Club telefon: 1 212 850 9317

Należy pamiętać, że Lifetime Movie Club infolinia obsługiwana jest w USA, co łączy się z wysokimi kosztami za połączenie.

Liczba wyświetleń: 154