Infolinia komornicza | Kontakt, telefon, numer, dane kontaktowe, adres


Infolinia komornicza


Kategoria: urzędy

Infolinia komornicza jest dostępna dzięki Krajowej Radzie Komorniczej. Uzyskaj kontakt telefoniczny z konsultantem KRK. Bezpłatna infolinia komornicza (22) 299 87 77.

Darmowa infolinia komornicza

Ze względu na duże zainteresowanie przez osoby zadłużone informacjami dotyczącymi egzekucji komorniczych, uruchomiona została infolinia komornicza. Podczas rozmowy telefonicznej z konsultantem infolinii komorniczej można uzyskać informacje związane z prawami i obowiązkami osób zadłużonych. Na infolinii komorniczej dostępne są dane na temat egzekucji komorniczych przeprowadzanych w Polsce. 

Infolinia komornicza nie jest skierowana jedynie dla dłużników, ale także dla wierzycieli, którzy chcą dowiedzieć się jak odzyskać zawierzone środki.

Warto wiedzieć, że porady udzielane są na infolinii bezpłatnie. Koszty, które ponosi dzwoniący, naliczane są przez operatora zgodnie z cennikiem.

Telefon infolinii komorniczej: (22) 299 87 77

Krajowa Rada Komornicza infolinia

Pod numerem (22) 299 87 77 udzielane są darmowe porady dla zadłużonych oraz pożyczających. Konsultacje telefoniczne są dostępne w każdy wtorek od 9:00 do 15:00. Na infolinii porady udzielane są przez komorników. Infolinia Krajowej Rady Komorniczej pozwala na uzyskanie potrzebnych informacji zarówno dla kredytodawcy jak i zadłużonego. Porady udzielane na infolinii Krajowej Rady Komorniczej są bezpłatne. Warto skontaktować się, aby uzyskać rzetelne informacje.

Liczba wyświetleń: 2077