Infolinia Koleje Wielkopolskie | numer, kontakt, informacje dodatkowe, adres, telefon


Infolinia Koleje Wielkopolskie


Kategoria: transport

Chcąc sprawdzić aktualny rozkład pociągów, należy wybrać numer na koleje wielkopolskie. Aktualna infolinia Koleje Wielkopolskie odpowiada na pytania pasażerów

Uzyskanie kontaktu z infolinią kolei wielkopolskich jest obecnie szybsze niż kiedykolwiek. Każda infolinia jest dokładnie podpisana, co przyspiesza proces kontaktowania się z biurem obsługi klienta kolei wielkopolskich. Telefon na koleje wielkopolskie można bez problemu znaleźć na platformie z numerami infolinii w jednym miejscu. Infolinia koleje wielkopolskie udziela pasażerom wszelkich informacji związanych z bezpiecznym podróżowaniem. Kolej wielkopolska to chętnie wybierana forma transportu.

Koleje Wielkopolskie pociągi | Koleje Wielkopolskie Rozkład Jazdy | Aktualne godziny odjazdów Koleje Wielkopolskie | Informacja dla pasażerów Kolei Wielkopolskich | Rozkład jazdy pkp koleje wielkopolskie

Infolinia Koleje Wielkopolskie

Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Telefon: 61 279 27 00

E-mail: [email protected]

E-mail: [email protected]

Infolinia i informacja

Telefon: 19 757

Infolinia na koleje wielkopolskie jest czynna całodobowo. Opłata za połączenie - 1,29 zł brutto za każdą rozpoczętą minutę połączenia.

Skargi koleje Wielkopolskie | Reklamacje Koleje Wielkopolskie 

 E-mail: [email protected]

 

 

Liczba wyświetleń: 1541


Koleje Wielkopolskie Bilety 

Koleje Wielkopolskie kup bilet to jedna z wielu zakładek, które służą podczas trasy w danym mieście. Ponadto Przewoźnik umieścił w swoim serwisie, jak rozkład koleje wielkopolskie wygląda na mapie miasta, w którym kursują. Bilety koleje wielkopolskie są do kupienia nie tylko w punktach sprzedaży stacjonarnej, ale także za pomocą mobilnej aplikacji na telefon. Koleje wielkopolskie rozkład jazdy 2020 zaktualizowały na 2021 rok. Aby kupić atrakcyjny bilet z ulgą, pkp koleje wielkopolskie wprowadziły specjalne oferty, które warto poznać, odwiedzając oficjalną stronę przewoźnika.