Infolinia Koleje Małopolskie | Numer, telefon, adres, kontakt, informacje dodatkowe


Inifolinia Koleje Małopolskie


Kategoria: transport

Chcąc sprawdzić jaki numer koleje małopolskie wyznaczyły do kontaktowania się, warto zaglądnąć do serwisu. Telefon koleje małopolskie umieściły na 1 stronie

Kontakt przez telefon Koleje Małopolskie jest możliwy przez całą dobę. Chcąc upewnić się, o aktualnym rozkładzie pociągów przewoźnika, można sprawdzić numer na infolinię Kolei Małopolskich online. Infolinia Koleje Małopolskie jest centrum wiedzy na temat kursów pociągów. Przy każdej infolinii Kolei Małopolskich umieszczona została krótka informacja o numerze.

Kursy Koleje Małopolskie | Koleje Małopolskie Rozkład Jazdy | Infolinia na Koleje Małopolskie | Koleje Małopolskie Bilet

Call Center Koleje Małopolskie

Telefon: 12 307 17 14

E-mail: [email protected]

Infolinia i informacja

Telefon: 703 20 20 25
E-mail: 
[email protected]

W przypadku pytań dotyczących przejazdu pociągiem 

Infolinia koleje małopolskie pobiera opłatę za połączenie (opłata 1,29 zł/min)

Infolinia Koleje Małopolskie dla osób niepełnosprawnych

Telefon: 790 374 036 

E-mail: [email protected]

Kontakt dla osób z niepełnosprawnościami jest możliwy całodobowo.

Skargi/wnioski Koleje Małopolskie

E-mail: [email protected]

 

Liczba wyświetleń: 2950


Bilet KM

Małopolskie koleje bilety sprzedają zarówno na stacjach pkp, przez internet jak i telefon. Kolej małopolska obsługuje wiele miast i miasteczek. Pełna informacja o sprzedaży biletów znajduje się w łatwo dostępnym serwisie przewoźnika małopolskich kolei regionalnych. Aby sprawdzić, jak koleje małopolskie kup bilet działają w rzeczywistości, trzeba skontaktować się z obsługą klienta pasażera małopolskich kolei regio. Przewozy koleją małopolską są możliwe nie tylko na pojedynczym. Koleje małopolskie prowadza również sprzedaż biletów miesięcznych. Chcąc kupić bilet miesięczny na koleje małopolskie, należy odwiedzić specjalną stronę z wszystkimi informacjami na temat ulg i cen biletów u przewoźnika. 

Jak działają Koleje Małopolskie

Koleje małopolskie są spółka pasażerską, która, została utworzona na ternie województwa małopolskiego. Usługi, jakie oferują koleje małopolskie to zapewnienie ruchu kolejowego na obszarze województwa małopolskiego. Adres, pod którym zarejestrowana jest spółka koleje małopolskie, znajduje się na ulicy Racławickiej 56/416, kod pocztowy 30-017 Kraków. Numer telefonu do Kolei Małopolskich to 12 307 17 14. Adres korespondencji Kolei Małopolskich jest następujący: ulica Wodna 2, kod pocztowy 30-556 Kraków. Koleje małopolskie swoim obszarem działania obejmują województwo małopolskie. Sprzedaż biletów na wszystkie linie kolejowe przewoźnika, są możliwe do kupienie we własnych kasach biletowych, przez internet, przez telefon, bezpośrednio w pociągu oraz w automatach biletowych na stacjach. Płatność można dokonywać na kilka sposobów. Jednym z metod, dokonywania płatności za bilet w kolejach małopolskich jest możliwość płacenia kartą. Często płatność karta jest realizowana na stacjach lub przystankach. Pokład każdego pociągu, jest wyposażony we wszystkie metody dokonywania płatności, na wszystkie rodzaje biletów. Sprzedaż biletowa przez telefon jest możliwa poprzez specjalną aplikację IMKA, Blkoma czy e-podróżnik. Kasy biletowe również umożliwiają dokonywania płatności za bilet wszystkimi dostępnymi formami. Koleje Małopolskie posiadają specjalny numer na infolinię, na której mogą zgłaszać się osoby z niepełnosprawnościami. Całodobowy numer został zamieszczony na głównej stronie z pozostałymi numerami telefonów. Kontakt przez telefon z kolejami Małopolskimi nie jest jedyną opcją. Skrzynka pocztowa e-mail również służy do kontaktowania się z dyspozytornią kolei małopolskich przez całą dobę. Pod numerem telefonu Kolei Małopolskich, osoby posiadające stopień niepełnosprawności mogą uzyskać potrzebne informacje dotyczące przejazdów pociągów, określonych linii. Infolinia, służąca do zadawania pytań posiada numer telefonu, który został także wyszczególniony na powyższej stronie. Koszt połączenia wiąże się z opłatą za każdą minutę 1,29 zł. Jeżeli dana osoba, chciałaby zgłosić reklamację lub napisać skargę do kolei Małopolskich, powinna pamiętać, aby zachować bilet. Warto poznać dokładne szczegóły dotyczące potrzeby zachowania biletu przy próbie składania reklamacji.