Kocowa infolinia | Kontakt, pomoc techniczna, telefon, numer


Kocowa infolinia


Kategoria: media

Telefoniczna infolinia Kocowa dla subskrybentów. Kocowa kontakt online. Skontaktuj się bezpośrednio z obsługą klienta Kocowa poprzez infolinie.

Kocowa kontakt

Kocowa to amerykańska strona z transmisją strumieniową wideo online. Stacjonarna siedziba Kocowa mieści się w Los Angeles jako wspólne przedsięwzięcie trzech największych koreańskich sieci nadawczych. Portal powstał w celu zapewnić koreańską rozrywkę, w tym K-dramy, K-reality, K-variety i K-pop do Ameryki. Oczywiście Kocowa oferuje również napisy w wielu językach, aby umożliwić jak największej ilości użytkowników korzystanie z portalu.

Aktualnie zapytanie do Biura Obsługi Klienta Kocowa można przesłać wykorzystując formularz kontaktowy na stronie internetowej usługodawcy. Kocowa kontakt poprzez arkusz umożliwia podanie wszystkich szczegółów, a także przesłanie zdjęć obrazujących problem.

Infolinia Kocowa

Należy wiedzieć, że telefoniczna infolinia Kocowa nie jest dostępna. Taka forma obsługi klienta nie jest prowadzona przez konsultantów. Jedyna infolinia Kocowa to ta dostępna online. Należy jednak wiedzieć, że osoby które preferują bezpośredni kontakt, udostępniono adres poczty elektronicznej Kocowa.  

E-mail: [email protected]

Liczba wyświetleń: 204