IOŚ-PIB infolinia | Kontakt, telefon, numer, adres, dane kontaktowe


Instytut Ochrony Środowiska - Państwowy Instytut Badawczy infolinia


Kategoria: urzędy

Skorzystaj z infolinii Instytutu Ochrony Środowiska Państwowego Instytutu Badawczego. Kontakt IOŚ-PIB możliwy przez telefon oraz online. IOŚ-PIB numer dostępny na stronie infolinii.

Instytut Ochrony Środowiska — Państwowy Instytut Badawczy kontakt

Instytut Ochrony Środowiska – Państwowy Instytut Badawczy podlega pod Ministerstwo Klimatu i Środowiska. Badania przeprowadzanie przez IOŚ-PIB traktują między innymi o jakości powietrza, zmianach klimatu, ochronie środowiska i gospodarki wodnej. Chcąc uzyskać kontakt z IOŚ-PIB można skorzystać z telefonicznej infolinii kontaktowej, wysłać wiadomość e-mail lub osobiście odwiedzić urząd.

Kontakt IOŚ-PIB możliwy po wysłaniu wiadomości z zapytaniem na adres [email protected]. Jeżeli chodzi o osobiste wizyty, należy skontaktować się telefonicznie z instytutem w celu wcześniejszego wybrania odpowiedniego terminu wizyty.

Adres IOŚ-PIB

ul. Krucza 5/11D, 00-548 Warszawa

IOŚ-PIB infolinia — telefon

Kontakt telefoniczny z Instytutem Ochrony Środowiska możliwy pod jednym z numerów. Sekretariat IOŚ-PIB odbiera połączenia kierowane na numer 22 37 50 52. Dostępne są również numery centrali telefonicznej instytutu. Infolinia IOŚ-PIB pod jednym z numerów 22 37 50 511, 37 50 556. Telefony odbierane są w godzinach pracy urzędu.

Liczba wyświetleń: 465