IFC Films infolinia | Kontakt, telefon, numer, wsparcie klienta


IFC Films infolinia


Kategoria: media

Aktualny kontakt IFC Films, bezpośrednia obsługa klienta. Skontaktuj się z IFC FIlms poprzez infolinie. IFC Films infolinia kontaktowa dla użytkowników.

IFC Films kontakt

IFC Films to amerykańska firma zajmująca się produkcją i dystrybucją filmów. Siedziba IFC Films znajduje się w Nowym Jorku. Dystrybuuje głównie filmy niezależne pod własną nazwą, wybrane filmy zagraniczne i dokumenty pod własną marką. 

Użytkownicy którzy posiadają aktywną subskrypcję, mogą w łatwy sposób uzyskać kontakt IFC Films w przypadku jakichkolwiek problemów z transmisją. Aktualnie główną oferowaną przez IFC Films formą kontaktu jest poczta elektroniczna. Dodatkowo IFC Films kontakt umożliwia poprzez swoje portale społecznościowe takie jak Twitter, Facebook czy Instagram.

Wysyłając wiadomość na adres poczty elektronicznej IFC Films, warto pamiętać, aby zawrzeć w niej opis problemu, a nawet obrazujące go zdjęcia.

E-mail: [email protected].

Infolinia IFC Films

Jeżeli chodzi o infolinię telefoniczną IFC Films, nie est ona obecnie dostępna. Głównym powodem przez który IFC Films infolinie realizuje online jest międzynarodowa społęczność która korzysta z portalu. Infolinia IFC Films w wersji elektronicznej pozwala na wygodne tłumaczenie, a także dokładny opis rozwiązania problemu.

Liczba wyświetleń: 428