iCard Infolinia | Kontakt, dane kontaktowe, e-mail, numer, telefon


iCard Infolinia


Kategoria: technologia

Skontaktuj się z iCard poprzez e-mail lub numer telefonu. Dane kontaktowe iCard dostępne na stronie infolinii. Uzyskaj wsparcie konsultantów infolinia iCard.

Kontakt iCard

Kontakt iCard dostępny jest na kilka sposobów. Pierwszym sposobem jest skorzystanie z infolinia iCard i uzyskanie wsparcia konsultantów iCard w celu uzyskania odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące iCard. Drugą metodą na kontakt iCard jest wysłanie wiadomości na odpowiedni adres poczty internetowej. Ostatnią metodą kontakt iCard jest skorzystanie z formularza kontaktowego. Aby poprawnie wypełnić formularz, należy podać imię, adres e-mail, numer telefonu, a następnie wysłać wiadomość. Warto wspomnieć, że kontakt iCard dostępny jest jedynie w języku angielskim, dlatego w przypadku potrzeby uzyskania kontakt iCard należy wszelkie informacje, pytania bądź problemy przekazywać w jezyku angielskim.

iCard E-mail: [email protected]

Infolinia iCard

Najszybszym sposobem na kontakt iCard jest skorzystanie z infolinii. Do uzyskania wsparcia konsultantów infolinia iCard należy wykonać połączenie po wybraniu odpowiedniego numeru telefonu. Infolinia iCard dostępna jest przez cały dzień w każdy dzień tygodnia. Istnieje również możliwość skontaktowania się z infolinia iCard poprzez chat online. Kontakt iCard poprzez chat dostępny jest poprzez aplikacje iCard, jak również na stronie głównej iCard. Konsultanci odpowiedzą na wszelkie pytania w najkrótszym możliwym czasie. Chat dostępny jest od poniedziałku do piątku od 8.00 do 19.00 jak i w sobotę od 9.00 do 18.00.

iCard Telefon: +44 20 3129 1213

Liczba wyświetleń: 723