Hulu Polska infolinia | Telefon, kontakt, numer, cena


Hulu infolinia


Kategoria: media

Kontakt Hulu obsługa klienta. Skontaktuj się Hulu Polska przez telefon. Telefoniczna infolinia Hulu. Kontakt Hulu online – e-mail, czat, formularz kontaktowy.

Hulu Polska kontakt

Hulu to popularny serwis streamingowy w Stanach Zjednoczonych. Oczywiście Hulu posiada również użytkowników z Polski. Należy jednak wiedzieć, jak wykupić Hulu w Polsce. Procedura jest prosta, jednak konieczne jest połączenie poprzez sieć VPN. Jeżeli płatność nie będzie możliwa do zrealizowania z polskiej karty bankowej, warto najpierw zakupić kartę podarunkową do Hulu poprzez wybrany serwis, następnie z wykorzystaniem zakupionego bonu opłacić subskrypcje Hulu. 

Oficjalnie oddział Hulu Polska nie został jeszcze uruchomiony. Nie jest to jednak problem Hulu kontakt z użytkownikami obsługuje telefonicznie i mailowo. Aby skontaktować się z Hulu, należy zalogować się do konta użytkownika. Następnie istnieje możliwość kontaktu z Hulu poprzez czat online. Dodatkowo obsługa klienta Hulu prowadzi formularz kontaktowy.

Infolinia Hulu

Telefoniczna obsługa klienta Hulu prowadzona jest prowadzona jest poprzez infolinię. Aktualnie Hulu infolinia działa w USA, w związku z tym koszty za połączenie z Polski mogą znacznie wzrosnąć. Dodatkowo chcąc uzyskać połączenie z obsługą klienta Hulu poprzez infolinie należy pamiętać, że w Stanach Zjednoczonych funkcjonuje inna strefa czasowa, wynikiem tego połączenie musiałoby zostać wykonane w nocy, aby dopasować się do godzin obsługi klienta Hulu.

Hulu telefon:
877 485 8411
18777192773
1888 2656650

Liczba wyświetleń: 271