Healthline infolinia | Kontakt, telefon, numer, dane kontaktowe


Healthline infolinia


Kategoria: media

Healthline kontakt z obsługą klienta. Telefoniczna infolinia Healthline Media, numer kontaktowy. Healthline infolinia dostępna pod numerem kontaktowym.

Healthline kontakt

Healthline jest portalem dostarczającym informacji na temat zdrowia. Użytkownicy zainteresowani tematem zdrowia, a także najnowszych odkryć naukowców w tym temacie, często korzystają z witryny internetowej Healthline.

Jak skontaktować się z Healthline? Obecnie Healthline kontakt obsługuje wykorzystując formularz kontaktowy. W zależności od rodzaju problemu użytkownik może wybrać z którego formularza chce skorzystać. Odpowiedni wybór jest kluczowy, jeden z dostępnych arkuszy skierowany jest do osób chcących uzyskać kontakt z Healthline w sprawie artykułów publikowanych na stronie. Drugi  skierowany jest do osób które chcą skontaktować się z obsługą sklepu.

Po wypełnieniu danych kontaktowych nadawcy wraz z treścią zapytania można przesłać zgłoszenie do Biura Obsługi Klienta Healthline.

Warto również wspomnieć, iż Healthline kontakt umożliwia bezpośrednio poprzez pocztę elektroniczną. Trzeba zapamiętać, iż poniższy mailowy adres Healthline służy jedynie do spraw związanych z polityką prywatności.

E-mail: [email protected]

Infolinia Healthline: (917) 720 4400

Healthline infolinia w formie telefoniczne działa pod numerem (917) 720 4400. Oczywiście połączenia obsługiwane są w języku angielskim. Wybierając numer telefonu Healthline, należy wziąć również pod uwagę strefy czasowe, ponieważ biuro stacjonarne Healthline mieści się w dwóch lokalizacjach w USA – San Francisco oraz New York.

Adres: 660 Third Street, San Francisco, CA 94107
Telefon: (415) 281 3100

Adres: 275 7th Ave., 24th Floor, New York, NY 10001
Telefon: (917) 720 4400

Liczba wyświetleń: 271