GTV BUS infolinia | Kontakt, telefon, numer, adres, dane kontaktowe


GTV BUS infolinia


Kategoria: transport

Szybki kontakt GTV BUS możliwy dzięki infolinii. Uzyskaj pomoc telefoniczną na infolinii GTV BUS.

GTV BUS kontakt

Transportowa firma GTV BUS, realizuje swoje usługi na terenie całej Europy. Dodatkowo od 2020 roku realizowana jest możliwość transportu z adresu pod adres na terenie całej Polski.

Kontakt GTV BUS jest możliwy z wykorzystaniem formularza kontaktowego. Aby wiadomość z zapytaniem została przekazana do Biura Obsługi Klienta, należy uzupełnić dane kontaktowe takie jak imie, nazwisko oraz adres e-mail. Warto pamiętać, że GTV BUS kontakt z klientem realizuje także bezpośrednio bez potrzeby korzystania z arkusza. Zapytania można wysyłać na adres [email protected]

Adres: ul. Hutnicza 5 (Galeria Venus), 46-040 Ozimek, Polska

Infolinia GTV BUS

Dostępna jest możliwość skontaktowania się z GTV BUS przez telefon. Infolinia GTV BUS działa pod numerem +48 606 200 002. Warto skontaktować się telefonicznie z przewoźnikiem w godzinach pracy infolinii GTV BUS. 

GTV BUS telefon: +48 606 200 002

Telefoniczna forma infolinii nie jest jedyną dostępną dla klientów GTV BUS. Warto skorzystać z czatu online z konsultantem Biura Obsługi Klienta. Taka możliwość jest dostępna w aplikacji Messenger lub na stronie w prawym dolnym rogu ekranu.

Liczba wyświetleń: 2649