Groupon infolinia | Kontakt, telefon, numer, adres, dane kontaktowe


Groupon infolinia


Kategoria: technologia

Groupon Kontakt możliwy dzięki infolinii. Kontakt z konsultantem Biura Obsługi Klienta Groupon. Pomoc w sprawie Groupon reklamacje. Dane kontaktowe dostępne na stronie infolinii.

Groupon kontakt

Kontakt z Biurem Obsługi Klienta Groupon można zyskać na wiele sposobów. Obecnie realizowany jest kontakt jedynie drogą elektroniczną. Najszybszą formą uzyskania pomocy jest rozmowa online na czacie. Konsultanci dostępni są od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-18:00. Poza godzinami dostępności pracowników Groupon warto skorzystać z adresu poczty elektronicznej: [email protected]. Odpowiedź zwykle zostaje odesłana maksymalnie w 24h.

E-mail: [email protected]

Adres: Al. Jerozolimskie 123A, 02-017 Warszawa

Adres korespondencyjny Groupon udostępniono powyżej.

Groupon telefon

Infolinia telefoniczna pod numerem: 22 496 08 88, nie jest już obsługiwana. Nie warto kontaktować się przez telefon z Groupon, ponieważ konsultanci Biura Obsługi Klienta nie odbierają telefonów. Kontakt realizowany jest wyłącznie online.

Reklamacje Groupon

Reklamacje można złożyć w okresie 14 dni kalendarzowych (dotyczy to wszystkich zakupów online). Chcąc uzyskać zwrot pieniędzy należy skontaktować się mailowo pod adresem: [email protected].

Liczba wyświetleń: 34391