e-TOLL Infolinia | Kontakt, telefon, numer, dane kontaktowe, informacje dla kierowców


e-TOLL Infolinia


Kategoria: technologia

Infolinia e-TOLL dla kierowców. Telefoniczne Centrum Obsługi Klienta e-TOLL. Informacje dotyczące opłat e-TOLL. Kontakt telefoniczny e-TOLL. Pomoc i wsparcie dla kierowców.

e-TOLL Kontakt

Telefon: 800 101 101

Kontakt przeznaczony dla użytkowników korzystających z telefonów stacjonarnych. Połączenie z infolinią e-TOLL pod podanym numerem jest bezpłatne. Telefoniczne Centrum Obsługi Klienta e-TOLL dostępne jest dla kierowców, aby udzielić wszystkich potrzebnych informacji.

Telefon: +48 22 521 10 10

Numer Telefonicznego Centrum Obsługi Klienta, skierowany dla użytkowników telefonów komórkowych. Połączenie jest płatne zgodnie z taryfą operatora. Numer infolinii e-TOLL dedykowany również dla dzwoniących zza granicy.

Całodobowa infolinia e-TOLL dostępna pod numerami 800 101 101 oraz +48 22 521 10 10, obsługiwana jest przez konsultantów w czterech językach. Dostępne informacje udzielane są w języku polskim, angielskim, niemieckim oraz rosyjskim.

E-TOLL dane kontaktowe

E-mail: [email protected]

Pytania dotyczące nowego systemu można również kierować pod podany adres poczty elektronicznej. Kontakt jest również dostępny listownie pod adresem ministerstwa Finansów.

e-TOLL adres

Ministerstwo Finansów
ul. Świętokrzyska 12, 00-916

etoll dla osobówek

E-TOLL dla osobówek nie jest obowiązkowy. System opłat dostępny jest również dla kierowców samochodów osobowych. Dzięki pobraniu darmowej aplikacji e-TOLL dostępna będzie możliwość opłaty za przejazd płatnymi drogami elektronicznie. Będzie się to również wiązało z możliwością przejazdu przez specjalne bramki, omijając kolejkę do tradycyjnej kasy. UWAGA! Przejeżdżając przez bramki e-TOLL nie ma możliwości zapłaty za przejazd gotówką lub kartą płatniczą.

e-TOLL

E-TOLL jest nowym systemem pobierania opłat. Jest następcą systemu viaTOLL. Kierowcy są zobowiązani przenieść się na system e-TOLL do 30 września 2021 roku. Nowy system pozwoli opłacać przejazdy elektronicznie. Podczas przejeżdżania przez bramki po płatnych drogach krajowych. Opłata pobierana jest za przejazd po płatnych odcinkach autostrad Konin-Stryków (A2) i Wrocław-Sośnica (A4) zarówno dla pojazdów ciężkich jak i lekkich.

etoll od kiedy?

System e-TOLL całokicie zastąpi swojego poprzednika viaTOLL maksymalnie do 30 września 2021 roku.

Liczba wyświetleń: 8379