ESPN+ infolinia | Kontakt, telefon, wsparcie techniczne, numer


ESPN+ infolinia


Kategoria: media

Telefoniczna obsługa klienta ESPN Plus możliwa dzięki infolinii. Aktualny kontakt ESPN+ dla oglądających. Uzyskaj wsparcie techniczne w przypadku problemów z transmisją ESPN+.

ESPN+ kontakt

ESPN+ jest jedną z najbardziej popularnych sportowych platform streamingowych. Subskrybenci ESPN+ uzyskują dostęp do wydarzeń sportowych na żywo. Platforma streamuje wszystkie najważniejsze dla użytkowników mecze czy ligi. Poza możliwością oglądania on live ESPN+ oferuje również odtworzenie powtórek.

W przypadku problemów z platformą ESPN+ można napisać wiadomość do działu pomocy technicznej. Aktualnie ESPN+ kontakt z użytkownikami platformy prowadzi głównie online poprzez formularz. Z tego względu należy się liczyć z możliwością dłuższego oczekiwania na odpowiedź pomocy technicznej. Oczywiście pracownicy ESPN+ kontakt realizują w najszybszym możliwym czasie. Nie zmienia to faktu, iż naprawa niektórych usterek trwa dłuższą chwilę.

Infolinia ESPN+

Telefoniczna obsługa klienta ESPN+ możliwa jest dzięki infolinii. Aktualnie ESPN+ infolinia jest obsługiwana od 9:00 do 13:00. Konsultanci telefoniczni obsługujący połączenia udzielają potrzebnych informacji, a także pomagają usuwać problemy techniczne. ESPN+ infolinia funkcjonuje pod numerem (888) 549 3776.

Dodatkowo w godzinach 9:00-13:00 (EST) działa czat online który pozwala porozmawiać z konsultantem online. Obecnie obie z podanych form infolinii ESPN+ nie są dostępne. Jeżeli konsultanci ESPN+ podejmą ponowną obsługę usługi infolinia ESPN+, na stronie pojawi się odpowiednia informacja.

ESPN+ telefon: (888) 549 3776

Liczba wyświetleń: 259