ePUAP infolinia | Telefon, kontakt, telefon, dane kontaktowe, adres


ePUAP infolinia


Kategoria: urzędy

Infolinia ePUAP dostępna pod numerem +48 (42) 253 54 50. Kontakt z infolinią możliwy jest w wybranych godzinach. Pomoc i wsparcie telefoniczne ePUAP. Telefon kontaktowy BOK ePUAP.

ePUAP co to?

Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej, w skrócie ePUAP. Platforma teleinformatyczna ePUAP pozwala obywatelom z całego kraju uzyskać kontakt z urzędami w Polsce. Dzięki ePUAP można podpisywać wnioski oraz inne dokumenty elektronicznie za pomocą profilu zaufanego.

ePUAP kontakt

Wsparcie techniczne w razie wystąpienia awarii na platformie ePUAP można uzyskać kontaktując się mailowo lub telefonicznie za pomocą infolinii z Działem Pomocy ePUAP.

Kontakt mailowy dostępny jest pod adresem: [email protected]. Przygotowano również specjalny formularz kontaktowy, za pomocą którego można powiadamiać o błędach. Można skorzystać z niego na oficjalne stronie ePUAP. Pomoc techniczna dostępna pod podanym numerem telefonu.

Infolinia ePUAP: +48 (42) 253 54 50

Telefon BOK ePUAP. Linia wsparcia ePUAP jest aktywna od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 18:00. Telefon ePUAP 

Kontaktując się mailowo w sprawie błędów na platformie ePUAP należy pamiętać o podaniu potrzebnych do sprawdzenia i usunięcia błędów informacji. Konieczne do podania są dane kontaktowe (imie nazwisko, nazwa, mail, telefon), dane techniczne sprzętu (nazwa SO, wersja przeglądarki itp.), miejsce i czas pojawienia się błędu (przykładowo konkretna zakładka). Warto krótko opisać sytuacje oraz dołączyć zdjęcie lub screen, na którym widnieje awaria. Dzięki takim informacjom pomoc zostanie udzielona szybciej.

Liczba wyświetleń: 1579