Europejskie Centrum Konsumenckie ECK infolinia | Kontakt, telefon, numer, adres


Europejskie Centrum Konsumenckie ECK infolinia


Kategoria: urzędy

Skontaktuj się telefonicznie z Europejskim Centrum Konsumenckim. Bezpłatna infolinia ECK. Europejskie Centrum Konsumenckie infolinia działa pod numerem 22 55 60 600

Infolinia dla konsumentów — Europejskie Centrum Konsumenckie

Telefoniczna infolinia Europejskiego Centrum Konsumenckiego dostępna jest dla zainteresowanych chcących uzyskać pomoc w przypadku problemów z przedsiębiorcami. ECK infolinia jest szybkim sposobem na uzyskanie bezpłatnej porady telefonicznej. Pomoc na infolinii jest możliwa do uzyskania pod numerem 22 55 60 600 w godzinach 10:00-14:00 od poniedziałku do piątku.

Europejskie Centrum Konsumenckie telefon: 22 55 60 600

Europejskie Centrum konsumenckie kontakt

Kontakt z obsługą klienta ECK poza infolinią możliwy jest także osobiście w placówce stacjonarnej Europejskiego Centrum Konsumenckiego w Warszawie.

Adres: Plac Powstańców Warszawy 1, 00-950 Warszawa (Centrum Konferencyjne UOKiK, p.1.5.)

Urząd Europejskie Centrum Konsumenckie działa w dni robocze od 8:30 do 16:30.

Skargi i zgłoszenia konsumenckie można przesyłać na adres [email protected]. Wszelkie skargi przesyłane  do ECK rozpatrywane są poprzez system IT-TOOL. Warto pamiętać o odpowiednim złożeniu apelacji. Poprawny dokument powinien posiadać odpowiednie dane kontaktowe zgłaszającego, opis zdarzenia, roszczenia, a także potwierdzające dokumenty.

E-mail: [email protected] 

Liczba wyświetleń: 772