Dropbox infolinia | Numer, dane kontaktowe, pomoc techniczna


Dropbox infolinia


Kategoria: technologia

Infolinia Dropbox, numer telefonu i dane kontaktowe do Dropbox. Łatwo dostępny kontakt do oprogramowania Dropbox.

Infolinia Dropbox

Dropbox to program zajmujący się udostępnieniem przestrzeni dyskowej na serwerach. Jest dość popularnym programem w swojej kategorii, więc potrzebuje sprawnej i szybkiej infolinii, do której można skontaktować się poprzez czatbota, adresu e-mail, media społecznościowe lub gotowe odpowiedzi na popularne pytania znajdujące się na stronie Dropbox. Aby skontaktować się z Obsługą Klienta Dropbox, należy posiadać konto w serwisie Dropbox, umożliwi to łatwiejsze rozwiązanie problemu i wszystkie odpowiedzi w jednym miejscu.

Kontakt do infolinii Dropbox umożliwia Czatbot Dropbox znajduję się na stronie Dropboxa w zakładce pomocy, należy wybrać kategorię problemu i oczekiwać na dalsze wskazówki lub kontakt z konsultantem Dropbox, wydaje się to najszybszy i bardzo łatwy sposób. Chcąc napisać do Dropbox w formie e-maila, należy napisać na adres [email protected]. Konsultanci odpowiadają na zgłoszenia w dni robocze w godzinach pracy infolinii. Istnieją również social media takie jak Twitter, na którym można poprosić o pomoc. Gotowe odpowiedzi na popularne pytania znajdują się na stronie Dropbox, jest ich bardzo dużo, więc odpowiadają na wiele problemów i zapytań.

Numer Dropbox

Do serwisu Dropbox nie ma numeru kontaktowego, w razie chęci skontaktowania się z infolinią należy wybrać inną z dostępnych metod kontaktu. Należy pamiętać, aby kontaktować się z działem pomocy w dni robocze oraz w określonych godzinach. Jak widać do dyspozycji, jest dużo możliwości do kontaktu Dropbox.

Liczba wyświetleń: 319