Disney+ infolinia | Telefon, kontakt, adres, numer, dane kontaktowe


Disney+ infolinia


Kategoria: media

Pomoc techniczna Disney+. Aktualne dane kontaktowe dostępne na stronie infolinii. Kontakt telefoniczny z konsultantem BOK Disney+. Infolinia Disney+ dostępna telefonicznie.

Disney+ kontakt

Kontakt z Disney+ możliwy jest głównie poprzez adres e-mail, ale również telefonicznie. W przypadku jakichkolwiek problemów z działaniem platformy Disney+ warto skontaktować się z dostawca usług.

Jeżeli problem występuje z aplikacją mobilna Disney plus, można skontaktować się droga elektroniczną pod adresem: [email protected]. Pomoc działu obsługi klienta zostanie udzielona również poprzez pocztę elektroniczną.

E-mail: [email protected]

Disney+ telefon – infolinia

Kontakt przez telefon z Disney+ jest możliwy poprzez kontakt z właścicielem platformy streamingowej — The Walt Disney Company (Polska) SP z o.o.

Biuro Obsługi Klienta Disney+ obsługuje infolinię telefoniczną serwisu w wybranych godzinach. Obecnie infolinia Disney+ działa od 8:00 do 22:00 we wszystkie dni robocze. Zachęca się również do skorzystania z udostępnionych na stronie najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi. Należy wiedzieć, że obsługa jest szybka i konkretna. Dodatkowo Disney+ infolinia działa na zasadzie kolejkowej, mimo to nie ma potrzeby długiego oczekiwania na połączenie z konsultantem. Automat oddzwania do klienta jeżeli nadchodzi jego kolej.

Adres Disney

Biuro Disney znajduje się w Warszawie przy alei Armii Ludowej 26. Kontakt z biurem Disney Polska możliwy jest przez telefon, wystarczy wybrać odpowiedni numer kontaktowy. 

Liczba wyświetleń: 23032