Discovery+ infolinia | Kontakt, telefon, chat, wsparcie klienta


Discovery+ infolinia


Kategoria: media

Bezpośredni kontakt Discovery+ poprzez stronę internetową. Infolinia Discovery Plus dla użytkowników. Pomoc techniczna Discovery+ dzięki infolinii.

Discovery+ kontakt

Czym jest Discovery+? Jest to usługa przesyłania strumieniowego, platforma udostępnia głównie treści naukowe, podróżnicze czy kryminalne. Oczywiście Discovery+ posiada również treści rozrywkowe. W Polsce wykupienie bezpośredniego pakietu Discovery Plus możliwe jest poprzez platformę Player. Użytkownicy, wykupując abonament w Player nie ponoszą dodatkowych koszty za korzystanie z treści Discovery+.

Aktualnie Discovery+ kontakt ze swoimi subskrybentami prowadzi jedynie online. Wypełnienie formularza polega na dokładnym uzupełnieniu danych kontaktowych nadawcy. Arkusz umożliwia zainteresowanym dołączenie zdjęcia, jeżeli usterkę związaną z Discovery+ można uwiecznić a zdjęci, warto to zrobić. W niektórych przypadkach pracownikom Biura Obsługi Klienta Discovery+ może ułatwić to rozwiązanie problemu. Należy wiedzieć, że Discovery+ kontakt poprzez formularz obsługuje błyskawicznie. Zwykle odpowiedź na zapytanie przesyłana jest w czasie do 4 godzin. 

Infolinia Discovery+

Jeżeli chodzi o telefonią obsługę klienta Discovery+ poprzez infolinie, nie jest ona dostępna. Aktualnie infolinia Discovery+ nie jest prowadzona w Polsce ani w żadnym innym miejscu na świecie. Warto jednak wiedzieć, że Discovery+ infolinia działa w formie czatu online. Najpierw rozmowa prowadzona jest z robotem, jeżeli nie jest on w stanie udzielić potrzebnej pomocy czat online przejmuje pracownik BOK Discovery+. Wsparcie klienta Discovery+ online dostępne jest dla zalogowanych jak i gości.

Liczba wyświetleń: 300