Czyste Powietrze infolinia | Kontakt, telefon, numer, adres, dane kontaktowe


Czyste Powietrze infolinia


Kategoria: urzędy

Infolinia kontaktowa dla osób zainteresowanych skorzystaniem z dofinansowania programu Czyste Powietrze. Pomoc telefoniczna klientów programu Czyste Powietrze.

Program Czyste Powietrze infolinia

Program czyste powietrze, skierowany jest do mieszkańców Polski posiadających stare piece kaflowe i niedocieplone domy. Dokładne warunki finansowe, jakie musi spełniać osoba starająca się o dofinansowanie, możliwe są do uzyskania na infolinii programu czyste powietrze.

Pytania o program Czyste Powietrze warto kierować na infolinię: 22 340 40 80. Konsultanci telefoniczni udzielają pomocy dla wnioskodawców w sprawach związanych z wypełnianiem dokumentów. Kontakt pod podanym numerem możliwy w dni robocze od 8:00 do 16:00.

Telefon dla wnioskodawców: 22 340 40 80

Informacje o statusie złożonego wniosku można uzyskać w przydzielonym WFOŚiGW.

Infolinia kontaktowa dla gmin realizowana jest pod numerem telefonu: 22 340 40 90. Kontakt z numerem obsługiwany od 8:00 do 16:00 w dni poniedziałek-piątek. 

Telefon dla gmin: 22 340 40 90

Kontakt Czyste Powietrze

Obsługa klientów programu Czyste Powietrze realizowana jest także poprzez pocztę elektroniczną.

E-mail: [email protected]

Czyste Powietrze wniosek

Wnioski o dofinansowanie pieniężne z programu Czyste powietrze można składać osobiście oraz online. Wnioski składane drogą elektroniczną należy składać poprzez portal gov. Wnioski złożone osobiście należy wypełnić i wydrukować we własnym zakresie, a następnie przekazać je do właściwego oddziału WFOŚiGW. (Adres odpowiedniego oddziału dzięki rządowej stronie gov).

Liczba wyświetleń: 1148