Cocopanda infolinia | Kontakt, telefon, numer, adres, dane kontaktowe


Cocopanda infolinia


Kategoria: zdrowie i uroda

Uzyskaj pomoc telefoniczną konsultantów infolinii Cocopanda. Wsparcie dla klientów w przypadku problemów z zamówieniem. Kontakt Cocopanda przez telefon i online.

Infolinia Cocopanda

Telefoniczna infolinia Cocopanda jest dostępna dla klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-15:00. Dzwoniąc na numer Cocopanda można uzyskać wsparcie telefoniczne konsultantów. Po wybraniu numeru Cocopanda można wybrać wewnętrzny numer 1, spowoduje to połączenie z konsultantem BOK. Wybierając numer 2 na klawiaturze, połączenie zostanie przekazane do pracowników zajmujących się  reklamacją oraz zwrotem zamówionych towarów.

Cocopanda telefon: 22 292 28 68

Cocopanda kontakt

Kontakt Cocopanda możliwy jest na wiele sposobów. Poza infolinią wszelkie pytania można kierować na adres poczty elektronicznej Cocopanda. Odpowiedzi na mailowe zapytania odsyłane są w przeciągu 24h.

E-mail: [email protected] 

Dodatkowo warto pamiętać, że na stronie internetowej drogerii dostępna jest możliwość rozmowy z pracownikiem Biura Obsługi Klienta Cocopanda poprzez czat online. Aby rozmowa została zrealizowana, należy podać odpowiednie dane kontaktowe takie jak imie oraz adres e-mail.

Liczba wyświetleń: 622