CHILI infolinia | Telefon, kontakt, numer, pomoc techniczna


CHILI infolinia


Kategoria: media

Skontaktuj się z obsługą klienta Chili. Telefoniczna infolinia Chili dla klientów. Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta Chili poprzez infolinie w wybranej formie.

CHILI to serwis oferujący usługi strumieniowe. Usługa jest obecnie również w Polsce i ma aktywną bazę użytkowników z całego świata. Z tego powodu dobrze jest znać informacje kontaktowe CHILI do działu obsługi klienta.

CHILI kontakt

Zespół Obsługi Klienta jest dostępny, aby pomóc we wszystkich kwestiach związanych z korzystaniem z platformy CHILI. Chcesz zgłosić problem jako nowy użytkownik, skorzystaj z formularza kontaktowego na stronie. Wybierając kategorię problemu, można skontaktować się z firmą CHILI. Należy pamiętać, że CHILI kontakt z klientami prowadzi również z wykorzystaniem infolinii. Zapytania skierowane z wykorzystaniem formularza kontaktowego obsługiwane są od 9:30 do 18:00 we wszystkie dni robocze. Kontakt CHILI dla klientów może nie być wymagany, na stronie dostawcy można znaleźć odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Siedziba spółki odpowiedzialnej za platformę mieści się w Mediolanie we Włoszech. 

CHILI adres: Ambrogio Figino 16 – 20156 Milano 

Infolinia CHILI

Aby ułatwić komunikacje, infolinia CHILI nie jest dostępna w formie telefonicznej. Jako formę obsługi w zamian infolinii wybrano Messenger. Czat online z konsultantem CHILI odbywa się w godzinach pracy BOK.

Liczba wyświetleń: 382