CenterMed infolinia | Telefon, kontakt, numer, dane kontaktowe


CenterMed infolinia


Kategoria: zdrowie i uroda

Uzyskaj informacje dzięki infolinii telefonicznej CenterMed. Kontakt z konsultantem telefonicznym na infolinii możliwy od 7:00 do 21:00. CenterMed infolinia 801 404 402

Infolinia CenterMed

Chcąc uzyskać informacje dotyczące placówek CenterMed, warto skontaktować się z infolinią w odpowiednich godzinach. Połączenia telefoniczne pod numerem infolinii CenterMed są odbierane od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-21:00. Dzwoniąc na podany telefon kontaktowy CenterMed, można uzyskać termin wizyty lekarskiej oraz inne przydatne informacje dotyczące zakładu.

CenterMed telefon: 801 404 402

Numer, którego używają pracownicy CenterMed do kontaktu z pacjentami +48 14 631 48 10. Koszt za połączenie z infolinią CenterMed jest zgodny z taryfą operatora.

CenterMed kontakt — adres

Kontakt jest możliwy do uzyskania poprzez formularz kontaktowy. Aby z niego skorzystać, należy poprawnie uzupełnić dane kontaktowe w arkuszu. Poprzez formularz zaleca się przesyłać pytania, zapisy wizyt prowadzone są telefonicznie lub osobiście w każdym z ośrodków.

Placówki medyczne CenterMed mają swoje siedziby w 12 miastach. Główna siedziba spółki znajduje się w Tarnowie pod podanym poniżej adresem.

Adres: Plac Sobieskiego 2, 33-100 Tarnów

Liczba wyświetleń: 626