CDA infolinia | Kontakt, telefon, numer, adres, dane kontaktowe


CDA infolinia


Kategoria: media

Uzyskaj dane kontaktowe CDA Polska. Bezpośredni kontakt CDA możliwy dzięki infolinii. CDA infolinia dostępna dla użytkowników platformy oraz zainteresowanych.

CDA kontakt

Chcąc skontaktować się z obsługą techniczną serwisu CDA, zaleca się skorzystanie z formularza kontaktowego. Zgłoszenia do biura obsługi klienta mogą być wysyłane za różne tematy zarówno związane z problemami technicznymi jak i współpracą czy reklamą w serwisie. Kontakt CDA poprzez formularz jest jednym z dostępnych sposobów porozumienia się. 

Użytkownicy CDA opłacający miesięczny dostęp do rozszerzonej wersji serwisu CDA Premium mogą, uzyskać kontakt wysyłając wiadomość na adres poczty elektronicznej. Warto pamiętać o zamieszczeniu w wiadomości podstawowych danych kontaktowych.

E-mail: [email protected] 

Spółka CDA, która zajmuje się prowadzeniem i rozwijaniem portalu streamingowego CDA.pl swoją siedzibę posiada zarejestrowaną we Wrocławiu przy ulicy Legnickiej. Na podany poniżej adres można kierować zawiadomienia listowne.

CDA adres: 54-204 Wrocław, ul. Legnicka 50

Infolinia CDA

Wiele osób wyszukuje telefon CDA chcąc uzyskać pomoc telefoniczną konsultantów. Warto wiedzieć, że numer kontaktowy nie jest obsługiwany, jedyna pomoc, jaka jest udzielana przez pracowników BOK CDA to  wsparcie online.

Liczba wyświetleń: 12828