Infolinia CD Projekt | Numer, adres, telefon, kontakt, dane kontaktowe


Infolinia CD Projekt


Kategoria: technologia

Kontakt z działem obsługi klienta CD Projekt. Wsparcie dla graczy dostępnie na stronie infolinii. Telefoniczna oraz mailowa pomoc techniczna dotycząca gier CD Projekt.

CD Projekt Infolinia

CD Projekt jest Polskim wydawcą gier komputerowych, które zdobywają popularność na całym świecie. Do najpopularniejszych projektów z ostatniego czasu należą między innymi Cyberpunk 77 oraz Wiedźmin 3: Dziki Gon.

W razie problemów z działaniem gry lub potrzebą kontaktu z CD Projekt zaleca się kontakt z działem obsługi klienta.

Kontakt Cd Projekt dla graczy

Dostępny jest na stronie supportu technicznego CD Projekt. Aby uzyskać pomoc, należy wybrać grę, której problem dotyczy oraz platformę, na której gra nie jest sprawna. Następnie należy kierować się zgodnie z instrukcją pojawiającą się na ekranie. Istnieje duże prawdopodobieństwo uzyskania rozwiązania utrudnienia. W innym przypadku na ekranie pojawi się formularz kontaktowy, który należy wypełnić.

Biuro CD Projekt

Adres: ul. Jagiellońska 74, 03-301 Warszawa
Telefon: +48 22 519 69 00
E-mail: [email protected]

W sprawach związanych z rozwojem CD Projekt Red warto skontaktować się z obsługa klienta poprzez e-mail: [email protected].

Telefoniczne konsultacje dla osób zainteresowanych współpracą lub prasy można uzyskać, kontaktując się telefonicznie z biurem pod numerem: +48 22 519 69 00.
Kontakt jest również dostępny mailowo pod adresem: [email protected]

Liczba wyświetleń: 1288