BritBox infolinia | Kontakt, telefon, numer, dane kontaktowe


BritBox infolinia


Kategoria: media

BritBox kontakt z Biurem Obsługi Klienta. Skontaktuj się bezpośrednio z pomocą techniczną BritBox. Infolinia BritBox dostępna w wielu formach dla użytkowników.

BritBox kontakt

Kontakt BritBox to sposób na uzyskanie pomocy konsultantów Biura Obsługi Klienta platformy. Za pomocą formularza kontaktowego można zgłaszać problemy i otrzymywać wsparcie. Jeśli nie wiesz, jakiego rodzaju problemu doświadczasz lub jak go wyjaśnić, najlepiej skorzystać z formularza kontaktowego. Dodatkowo BritBox kontakt prowadzi poprzez e-mail. Ta forma przygotowana została dla osób które preferują bezpośredni kontakt bez wypełniania dodatkowych arkuszy.

Warto wiedzieć, że BritBox kontakt nie zawsze jest konieczny, wiele z niedogodności może być rozwiązane samodzielnie przez użytkownika. Na stronie BritBox znajduje się wiele artykułów i instrukcji postępowania w przypadku wystąpienia konkretnej usterki.  

Infolinia BritBox

Niestety dla niektórych użytkowników BritBox infolinia nie działa w formie telefonicznej. Należy jednak wiedzieć, że Biuro Obsługi Klienta BritBox nie pozostawia klientów samych. BritBox infolinia funkcjonuje w formie mailowej. Istnieje możliwość presłania zapytania bezpośrednio na adres poczty elektronicznej BritBox.

E-mail: [email protected]

 

Liczba wyświetleń: 336