Bolt Zielona Góra Infolinia | Kontakt, telefon, cennik, numer, praca, hulajnogi


Bolt Zielona Góra Infolinia


Kategoria: transport

Kontakt Bolt Zielona Góra dostępny na stronie infolinii dla klientów i pracowników. Skontaktuj się bezpośrednio z BOK. Informacje o cenach. Hulajnogi Bolt Zielona Góra.

Kontakt Bolt Zielona Góra

Kontakt Bolt Zielona Góra realizowany jest na kilka sposobów. Pierwszym sposobem jest skorzystanie z telefoniczna infolinia Bolt Zielona Góra. Należy jednak wspomnieć, że ten rodzaj kontaktu zarezerwowany jest wyłącznie w sprawie hulajnogi Bolt Zielona Góra. Innym sposobem skontaktowania się z Bolt Zielona Góra jest skorzystanie z poczty internetowej. Dostępne są dwa adresy kontaktowe Bolt Zielona Góra. Pierwszy adres służy do rekrutacji na kierowcę taxi Bolt Zielona Góra. Drugi adres służy do uzyskania pomoc Bolt Zielona Góra.

Telefon Bolt Zielona Góra: +48 22 307 83 67
E-mail praca Bolt Zielona Góra: [email protected]
E-mail pomoc Bolt Zielona Góra: [email protected]

Cennik Bolt Zielona Góra

Cennik Bolt Zielona Góra nie jest stały. Koszty przejazdu taxi Bolt Zielona Góra zależne są od paru czynników takich jak dostępność kierowców czy pora dnia. Warto pobrać aplikację mobilną BOLT w celu zdobycia informacji o kosztach przejazdu taxi Bolt Zielona Góra. Aplikacja mobilna BOLT umożliwia wgląd do cennik Bolt Zielona Góra i sprawdzenia cen za kurs.

Liczba wyświetleń: 4413